Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Dobre wieści z Sękowej

Oceń

W miejscowości Siary gm. Sękowa jeszcze w tym roku popłynie woda z gminnego wodociągu. Wczoraj Wójt Gminy Sękowa Małgorzata Małuch podpisała stosowną umowę z przyszłym wykonawcą.
Dobre wieści z Sękowej
Autor: Fot. UG Sękowa

 

Jak podaje UG Sękowa:

W dniu 3 lutego 2021 r Wójt Gminy Sękowa  Małgorzata Małuch podpisała z firmą PHU „ INKO” 2001 z siedzibą w Nowym Sączu umowę na budowie sieci wodociągowej w miejscowości Siary.

Wybudowany odcinek wodociągu o długości  2,1 km zostanie połączony z gminnym wodociągiem w Owczarach i  zapewni wodę dla 49  gospodarstw domowych. 

Prace o wartości 277376,88 zł zostaną dofinansowane  w formie pożyczki przez Narodowego Fundusz Ochrony Środowiska I Gospodarki Wodnej. Zakończenie prac zaplanowano na 31.08.2021 r.

 

źródło info: UG Sękowa


Napisz komentarz
Komentarze
IPN 06.02.2021 13:57
A nie lepiej wstrzymać wyrąb lasów a już z pewnością budowę nowych leśnych autostrad ? Ostatnio takowe wyryli na stokach Magury Małastowskiej, tuż pod szczytem po stronie gminy Sękowa i nad Ropicą 20 metrów obok już istniejącej.

jontwenczer 05.02.2021 06:56
super wiadomosc, szkoda tylko ze przez hore formalnosci gmina nie mogla wybrac najnizszej oferty, moglo byc troche taniej, a zaoszczedzone pieniadze przeznaczyc na inny cel. tej troche wyzszej tez nie mogli wybrac. jakie to hore :) . miejmy chociasz nadzieje ze wygrani z 3 oferta dadza cos zarobic tym przegranym ;) ach te formalnosci glupie - a moglo prawie 100 tys w gminie zostac, trzeba zmienic przepisy zeby mozna bylo zawsze wybrac najtansszych - dla dobra gminy

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a