Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Lepiej wybrać inny. Awaria paczkomatu [AKTUALIZACJA]

Oceń

Wygodna, szybka dostawa i komfort odbioru o dowolnie wybranej godzinie dnia i nocy. Paczkomaty są rozwiązaniem genialnym w swojej prostocie.
Lepiej wybrać inny. Awaria paczkomatu [AKTUALIZACJA]
Autor: Fot. haloGorlice

 

Fakt, że nie działa jeden z nich z pewnością będzie istotną informacją dla wielu, którzy wykorzystują tę formę nadania i odbioru.

Jak sprawdziliśmy jeszcze przed godz. 8 rano, w systemie paczkomat przy ul. Stróżowskiej (GOR 02) widniał jako „Dostępny". Można go więc było wskazywać jako docelowy punkt nadania lub odbioru przesyłek. Przed godziną 9 wszystko się zmieniło: system InPost Menager Paczek nie pozwalał już odnaleźć na mapie tego punktu nadania i odbioru.

Niestety, już wczoraj nie działał. Jak przekazał nam jeden z naszych Czytelników, już wczoraj wieczór paczkomat nie był podświetlony, nie pozwalał na wykonanie na nim żadnej operacji. Dookoła leżała jakby zerwana linia doprowadzająca prąd.

Do czasu jego naprawy musimy wybierać paczkomaty w innych lokalizacjach.

 

AKTUALIZACJA

W środę (10 lutego) na stronie InPost pojawiła się informacja, zgodnie z którą paczkomat GOR02M za przy ul. Stróżowskiej jest ponownie dostępny.

 Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a