Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki promocje 6-22 czerwca 2025
Reklama Zapraszamy na zakupy do Galerii Gorlickiej. Świętuj z nami rozpoczęcie Wakacji 2025
Reklama Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach - REKRUTACJA - sprawdź ofertę
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - REKRUTACJA OD 9 CZERWCA 2025
ReklamaZostań uczniem Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach - trwa rekrutacja 2025/26

Tak się rodzi szacunek. Adian Cios rozpoczął swoją przygodę z MMA

Podziel się
Oceń

Młody człowiek sukcesu: ciężką pracą ukształtował swoją pozycję na rynku jako przedsiębiorca, dla wielu jest autorytetem w zakresie sportów sylwetkowych, swoich sił próbuje także w filmach, a dwa dni temu stoczył swoją pierwszą walkę w oktagonie.
Tak się rodzi szacunek. Adian Cios rozpoczął swoją przygodę z MMA

Autor: Fot. ilustracyjne/ materiały promocyjne

 

Młody, bo 22-letni mężczyzna sam przyznaje na swoim profilu FB, że ma za sobą wiele doświadczeń, które często trudno nazwać dobrymi. Jak jednak zapewnia, determinacją i ciężką pracą udało mu się zmienić na lepsze swoje własne życie. Dzięki temu zyskał też możliwość wspierania innych.

W minioną sobotę Adrian Cios stoczył swoją pierwszą walkę na gali MMA-VIP, w czasie której zmierzył się z Tomaszem Łomnickim.

Rywal był od niego nie tylko zdecydowanie bardziej doświadczony, ale i cięższy o ponad 40 kilogramów. Wynik tej rywalizacji? Przegrana Ciosa na punkty.

Po walce, zawodnik pokazał jednak prawdziwą klasę: przegrywać też trzeba umieć!

 

Czas na małe podsumowanie ✌️ Cieszę się, że mogłem wziąć udział w takim wydarzeniu, poczuć te emocje, zobaczyć jak to...

 

 

Życzymy mu powodzenia i będziemy z uwagą przyglądać się tej niezwykle barwnej postaci. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz nas zaskoczy odnosząc kolejne sukcesy.


Napisz komentarz

Komentarze

remi 16.02.2021 07:58
wiecej niech nie przynosi wstydu gorlicom, uciekał 3 rundy i to miała byc walka nawet nie próbował zawalczyc. żenada niee zawodnik

Spapędzona 15.02.2021 21:26
MMA VIP - Fit Dzik vs Adrian Cios - CAŁA WALKA na yt bez zbednego przeklamywania faktow

madka oskarka i vivian za pińset plus plebsu 15.02.2021 20:48
Szacunek? To był żart? Obejrzałem i nie wiem po co mi to było. Federacja śmieszna, sygnowana nazwiskiem największego przegrywa sportów walki w Polsce - Najmana, a sama walka nudna i nijaka. Trzeba było wystąpić w podobnej kategorii wagowej, może byś przegrał, ale z klasą, a tak... żenada. Przecież ty nawet nie potrafisz przyjąć ciosu! Opowiadasz o wyspach i innych takich, jakby to było usprawiedliwienie. Więcej emocji jest, gdy żule walczą o puszkę piwa...

Marek 15.02.2021 15:11
dobrze uciekał przez trzy rundy ten aktor z gliniarzy i trudnych spraw

k88 15.02.2021 17:28
sam jestes aktor z trudnych spraw, a w ogole jacy to aktorzy

65456 15.02.2021 14:17
Spoko . Nie jest to dla mnie żaden sport , nie pochwalam takiego daremnego obijania mordy , ale szanuję że gość coś chce robić dla siebie a nie tylko narzekać że ciągle jest źle . Będę Ci kibicował .

inrzynier mahister 15.02.2021 21:02
a ja nie. co pięć minut nowa federacja z jakimis celebrytami, laskami z glonojadem na ryju jak godlewskie, jutjuberami co im oglądalność spada. przecież pierwszy lepszy zawodnik półzawodowy by wyłożył z dziesięciu takich na raz. po jednym strzale. szukacie fame'u?

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
ReklamaOglądaj wyścig kolarki Tour de Pologne między 4 a 10 sierpnia 2025
POPULARNE
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 9°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: bzikTreść komentarza: jeżeli na ograniczeniu 70 jedziesz 50, a nie ma ku temu powodów w postaci złych warunków pogodowych to jesteś zwykłą zawalidrogą i pierdołą. Zmuszasz innych kierowców do ryzykownych manewrów. Jedziesz tylko na trasie Lipinki Gorlice i dla ciebie te 50 to 2 minuty później w Gorlicach, ale jak masz do przejechania kilkaset kilometrów to każda taka niedojda na drodze to stracone czasem całe godziny.Data dodania komentarza: 19.06.2025, 15:36Źródło komentarza: Hulajnoga elektryczna - przyszłość, czy zagrożenie? [ANKIETA]Autor komentarza: PracodawcaTreść komentarza: Ja jak świętowałem 35 lecie firmy to burmistrza i telewizji u mnie nie było....., a też mam zgraną ekipę i nie małą. Pozdrawiam i życzę sukcesów.Data dodania komentarza: 19.06.2025, 15:32Źródło komentarza: Firma Weronica świętuje 30-lecie. Jubileusz z pompą w Arenie Gorlice [FOTO]Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Uważam, że każdy pojazd poruszający się po jezdni powinien posiadać tablice rejestracyjne, ważne ubezpieczenie OC, aktualny przegląd techniczny, a kierujący – odpowiednie uprawnienia potwierdzające znajomość przepisów ruchu drogowego. Niestety, w przypadku tej ostatniej kwestii wielu kierowców zdaje się cierpieć na swoistą amnezję – jakby cały kurs i egzamin zdawali w stanie tak głębokiego zamroczenia, że po uzyskaniu dokumentu nic z niego nie pamiętają.Data dodania komentarza: 19.06.2025, 11:22Źródło komentarza: Hulajnoga elektryczna - przyszłość, czy zagrożenie? [ANKIETA]Autor komentarza: KierowcaTreść komentarza: Jeśli tam gdzie jest 80 dozwolone a ty jedziesz 50 to jesteś zawalidrogą, owszem w terenie zabudowanym jak najbardziej ale po za takim terenem można jechać szybciej za zbyt wolna jazdę też jest mandat , ale zgodzę się że czasem ktoś przesadzi i jedzie jakby nadal autostrada jechał, też podjeżdżanie zbyt blisko , poganianie drugiego dla mnie jest patologicznym zachowaniem na drodze bo można po prostu wyprzedzić ale tak jak pisze zbyt wolna jazda tez stwarza zagrożenieData dodania komentarza: 19.06.2025, 10:54Źródło komentarza: Hulajnoga elektryczna - przyszłość, czy zagrożenie? [ANKIETA]
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12