Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Siatki i systemy JDS Ogrodzeniowe, kompletne ogrodzenia panelowe / bramy, furtki - automatyka / ogrodzenia frontowe / siatki leśne ogrodzeniowe. Darmowa wycena dostosowana do Twoich potrzeb! Siedliska 33, Bobowa, tel. 512 304 238 / 797 754 538
Reklama

Poniedziałek. Blisko cztery miliony wykonanych szczepień przeciw COVID-19 [AKTUALIZACJA]

Podziel się
Oceń

Informacje o koronawirusie dla mieszkańców regionu. 8 marca >>>

 

>>>Dezynfekcja przystanków i placów zabaw

 

Podsumowanie 8 marca >>> godz. 10.45 >>> Liczba zakażonych koronawirusem: 1 801 083 / 45 317 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
Dziś mamy 6 170 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia, w Małopolsce 499, w tym: 6 nowych przypadków zakażenia z powiatu nowosądeckiego i 7 osób zakażonych z Nowego Sącza, 1 osoba  z powiatu limanowskiego, 14 nowych przypadków zakażenia z Tarnowa, 17 osób z powiatu tarnowskiego oraz 6 nowych przypadków zakażenia z powiatu jasielskiego.

W powiecie gorlickim:

  •     nowe zakażenia covid-19: +2
  •     liczba osób objętych kwarantanną: 229
  •     liczba wykonanych testów: 96

godz. 10.45

 

godz. 10.30

Mamy 6 170 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw:

  • mazowieckiego (1289),
  • pomorskiego (715),
  • śląskiego (520),
  • małopolskiego (499),
  • dolnośląskiego (449),
  • podkarpackiego (431),
  • wielkopolskiego (401),
  • lubuskiego (308),
  • kujawsko – pomorskiego (299),
  • łódzkiego (235),
  • warmińsko – mazurskiego (202),
  • zachodniopomorskiego (188),
  • świętokrzyskiego (128),
  • lubelskiego (122),
  • opolskiego (122),
  • podlaskiego (86).

176 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Z powodu #COVID19 zmarły 4 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 28 osób.

Liczba zakażonych koronawirusem: 1 801 083 / 45 317 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

W związku z korektami wprowadzanymi na bieżąco przez laboratoria w systemie EWP, globalna liczba zakażeń i zgonów od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń lub zgonów.

 

godz. 10


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAeroklub Podhalański Nowy Sącz - przejmij stery i zostań pilotem - szkoelnie samolotowe - szkolenie szybowcowe - szkolenie do licencji samolotowej - szkolenie dodatkowe - ZADZWOŃ 18 444 84 09
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
ReklamaOglądaj wyścig kolarki Tour de Pologne między 4 a 10 sierpnia 2025
POPULARNE
Karol Rąpała z dyplomem i grający na fortepianie Podwójny triumf młodego pianisty z Gorlic Serdeczne gratulacje dla Karola Rąpały, utalentowanego ucznia z klasy fortepianu pani Magdaleny Zębali w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach, który nie zwalnia tempa i jeszcze przed wakacjami może pochwalić się imponującymi osiągnięciami na arenie międzynarodowej.Data dodania artykułu: 23.07.2025 09:11Liczba komentarzy artykułu: 2Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 14Zdjęcie przedstawia wilka badanego przez weterynarzy. W Gorlicach pojawił się wilk! [FOTO/VIDEO] Budzi w społeczeństwach ambiwalentne uczucia: z jednej strony podziwiamy jego dzikość, niezależność i piękno, z drugiej – podskórnie obawiamy się go, zarówno jako niebezpiecznego dla zwierząt hodowlanych, jak i ludzi – nawet mimo naukowego absurdu tej ostatniej tezy. Bez względu na opinie, fakty są bezlitosne: mamy w Gorlicach wilka.Data dodania artykułu: 18.07.2025 17:00Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 10Poseł Barbara Bartuś zachęca Gorliczan do podpisów w sprawie referendum. Poseł Barbara Bartuś zachęca Gorliczan do podpisów w sprawie referendum „Czy jesteś za odrzuceniem przymusowego przyjmowania nielegalnych migrantów, które skutkuje ryzykiem spadku bezpieczeństwa osobistego i ekonomicznego?” – tak brzmi pytanie, na które Polacy mają odpowiedzieć w referendum, które zorganizować pragnie środowisko Prawa i Sprawiedliwości. Ale by referendum się odbyło, konieczna jest wola Narodu. Dlatego dziś, 17 lipca na briefingu prasowym zorganizowanym na gorlickim rynku, Poseł Barbara Bartuś i lokalni działacze PiS zachęcali mieszkańców powiatu do składania podpisów.Data dodania artykułu: 17.07.2025 20:34Liczba komentarzy artykułu: 30Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 9
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 25°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama