Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Kiermasz Wielkanocny jednak się odbędzie! Wszystko zgodnie z prawem

Oceń

Na tę informację czekali zarówno kupujący jak i sprzedający, którzy zgłosili się do udziału w tegorocznym Kiermaszu Wielkanocnym.
Kiermasz Wielkanocny jednak się odbędzie! Wszystko zgodnie z prawem
Autor: Fot. haloGorlice

 

Jak informuje UM Gorlice:

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi Kiermaszu Wielkanocnego informujemy, że odbędzie się on zgodnie z planem już w najbliższy weekend (27–28 marca) w godz. 10 – 17, z uwzględnieniem nowych ograniczeń dotyczących limitu osób i zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa.

Teren Kiermaszu (Rynek) zostanie ogrodzony, wyznaczone zostaną wejścia i na bieżąco kontrolowana będzie liczba osób przebywających na jego terenie.

Na świąteczne zakupy serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby, aby na ich stołach zawitały świeże i zdrowe produkty, przygotowane przez lokalnych producentów i Koła Gospodyń Wiejskich.

Wszystkich uczestników prosimy o przestrzeganie obowiązujących zaleceń epidemiologicznych.

 

źródło info: UM Gorlice


Napisz komentarz
Komentarze
Ela 25.03.2021 20:01
Super, bardzo sie ciesze! A czy to bedzie na rynku maslanym?

zombi 25.03.2021 19:33
Przy wejściach będzie czekał tłum ludzi , to nie jest zgodne z prawem. Tworzenie i prowokowanie sytuacji sprzyjających rozprzestrzenianiu wirusa jest nie na miejscu . Sanepid i policja będą mieć dużo roboty. To nie będzie kiermasz wielkanocny tylko kiermasz mandatów za brak maseczek i nie zachowany dystans.

Prawda 25.03.2021 22:27
Nikt nie kazuje ci iść na ten jarmak siedź w domu twoje prawo. Ale nie komentuj że inni będą bo tez ich prawo iść na jarmak

~~~~~ja 26.03.2021 07:15
Głupie gadanie, dobrze przykładowo ja (nie jestem autorem poprzedniej wypowiedzi) nie pójdę ale pójdzie kolega z pracy i się zarazi a później mnie... W dodatku statystyki będą wysokie i w ten sposób NIGDY nie będzie normalnie. Lepiej na jakiś czas dać sobie spokój po to aby powstrzymać pandemię i wróciła normalność a tak będą kolejne nawrotny w dodatku jak się obawiam zwracające z coraz większą siłą.

anonim 25.03.2021 19:03
Ciekawe ile będzie zakażeń ?

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023