Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ
Reklama MULTISERWIS | Szewc • grawer • dorabianie kluczy • pieczątki • ksero | Zapraszamy – ul. Legionów 6a GORLICE
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Niezwykła historia opowiedziana tańcem. Klaudia i Tomasz w teledysku Olivera Saxa

Oceń

Gorliczanie Klaudia Jaśkowska i Tomasz Lenartowicz ostatnie tygodnie spędzili na intensywnych przygotowaniach do udziału w ważnym projekcie – występie w teledysku zagranicznego muzyka. Efekt? Ognista salsa na ekranie!
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

 

Klaudia już jako mała dziewczynka stawiała swoje pierwsze kroki na scenie, zresztą ta – nigdy nie była jej obca, a wszystko za sprawą taty, który jest iluzjonistą. Wybrała nieco inną drogę, bo zakochała się w tańcu, a pasja stała się jej sposobem na życie.

Swoją przygodę z tańcem zaczynała w Młodzieżowym Domu Kultury w Gorlicach, w grupie tańca nowoczesnego. Kilka lat później, już w liceum, odkryła taniec towarzyski i... przepadła. Jak sama przyznaje, wiedziała, że to jest to, co chce robić w życiu.

Dzisiaj jest dyplomowanym instruktorem tańca i choreografem, podobnie jak jej taneczny partner – Tomasz Lenartowicz.

Ich życie toczy się pomiędzy Gorlicami, bo u nas prowadzą lekcje tańca, i Krakowem, gdzie nadal doskonalą swoje umiejętności w Akademii Tańca. Klaudia tańczy również w Atelie Dance Group oraz Bling Dance Show.

Klaudię na co dzień można spotkać w Gorlickim Centrum Kultury, gdzie prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży w szkole baletowej Puenta i szkole musicalowej Slide. Razem z Tomaszem prowadzą również kursy tańca dla dorosłych i takie przygotowujące nowożeńców do pierwszego tańca.

 

Producenci klipu do piosenki Olivera Saxa: Mateusz Lelek i Wiktor Kwarciak trafili do Klaudii i Tomasza przez pocztę pantoflową. Okazało się, że idealnie wpisują się w reżyserską wizję. Teledysk do utworu „You'll never go” nagrany został w Krakowie, w przepięknym lokalu Hevre na Kazimierzu, a operatorem kamery i montażystą był Maciej Bałamut z Klip Kamera.

 

 

Źródło foto: Maciej Bałamut/Klip KameraNapisz komentarz
Komentarze
kont prosty 08.04.2021 15:08
Gość mógłby stać w miejscu i się nie ruszać a i tak nikt by nie zauważył :-)

Paweł 08.04.2021 10:29
Brawo!

ja 08.04.2021 10:09
Super :)

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023