Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Wakacje.pl - Salon Gorlice, ul. Sienkiewicza 2, tel. 514 298 136
Reklama Znajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - II tura rekrutacji do 17 września - WYBIERZ DOBRY KIERUNEK STUDIUJ W NOWYM SĄCZU
Reklama Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi, Filia w Jaśle - rekrutacja na studia w AHE w Jaśle trwa! Studia licencjackie i magisterskie (zaoczne), administracja, pedagogika - ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ I ZYSKAJ RABAT 5%!

Oj, będzie się działo !

Podziel się
Oceń

Znamy już oficjalny program 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gorlicach, który przypomnijmy, odbędzie się za dwa tygodnie, 14 stycznia 2017. Tym razem orkiestra gra dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami imprezy, dostępnymi w poniższym artykule, jedno jest pewne – „oj się będzie działo!”.


Program gorlickiego WOŚP 2018 (niedziela, 14.01.2018)

8:15 WIELKOORKIESTROWY RAJD TURYSTYCZNY na trasie Szymbark – Łęgi/ przełęcz pomiędzy Suchym Wierchem a Górą Maślaną / Bielanka / przełęcz Żdżar (zbiórka na dworcu Autobusowym w Gorlicach o
godz. 8.15. Wsiadamy do autobusu /Voyager/ jadącego do Wysowej o godz. 8.20)

9:00-15:00 Gorlicki Kręciołek zorganizowany przez miłośników motoryzacji , ZLOT ZABYTKOWYCH MOTOCYKLI Atrakcji nie zabraknie ! (plac między lodowiskiem a stadionem)

9:30 plac manewrowy i jazda z talerzem Stewarda



9:00-14:00 Badania poziomu cukru, cholesterolu, i ciśnienia tętniczego (Hala OSiR)

10:00-14:00 Bezpłatne porady ortopedyczne dr n. med. Grzegorza Tomasika (Hala OSiR )

10:00–15:00 Badania stóp i wady postawy i porady specjalistyczne związane z możliwościami pozyskania dofinansowania i refundacji na zakup sprzętu ortopedyczno – rehabilitacyjnego i środków pomocniczych (Hala OSiR)

9:00 i 11:00 ORKIESTROWA ŚLIZGAWKA (lodowisko OSiR)



10:00 ZAWODY PŁYWACKIE WOŚP (kryta pływalnia „FALA”)

12:00–15:30 Zawody z broni pneumatycznej dla dzieci, młodzieży klas szkoły podstawowej i gimnazjalnej oraz strzelanie rekreacyjne dla opiekunów i dorosłych. Podsumowanie wyników zawodów wręczenie dyplomów, medali po zakończeniu konkurencji. (hala OSiR)

12:00-14:00 ESKIMOSKA PRZYGODA Z PSAMI HUSKY, gry i zabawy dla dzieci– Fundacja Beskidzka Zima (park)

14:00 WIELKOORKIESTROWE BIEGANIE (zapraszamy osoby zainteresowane wspólnym bieganiem do Parku Miejskiego - START przy misiach)

15:00 Gorąca micha WOŚP (ciepłe posiłki w obrębie hali sportowej)



14:30 -15:00 Wspólne kolędowanie z Belfersingers

15:00–16:00 Koncert zespołu LOS PASTWA

16:00 Mecz siatkówki, w którym zmierzy się Grupa Omega-Ropa i Urząd Miejski (Hala OSiR)

17:00-17:40 Koncert zespołu Hooch

17:45 Teatr eksperymentalny GCK Ergo – Gloss – pokaz tańca ze światłem LED (Hala OSiR )

18:20 - 19:00 Koncert Grzegorza Lewka



19:00 - 20:00 Koncert zespołu Billy Goats

20:00 Światełko do Nieba


Przypominamy, że scena jak i wszelkie atrakcje, jakie przewidziane są na 14 stycznia 2018 r., zlokalizowane będą na terenach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach - Hala OSiR, na sąsiednim z halą parkingu oraz na terenach między lodowiskiem a stadionem.

źródło: gorlice.pl


Napisz komentarz

Komentarze

~~~~ja 30.12.2017 16:23
Czy to prawda, że podczas światełka do nieba pieski skaczą go góry z zachwytu a tylko w Sylwestra chowają się pod łózka?

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama PROGRAM AKTYWNY SAMORZĄD- EDYCJA 2026, Powiat Gorlicki - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza osoby z niepełnosprawnością do skorzystania ze wsparcia oferowanego w ramach programu
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Targu - Rekrutacja 2026/2027 - bezpłatna edukacja - praktyczne podejście - kadra ekspertów
AKTUALNOŚCI
Reklama Zapraszamy na Wielkie Targi Roślin 13-14 września do Gorlic w Hali Sportowej OSiR
Reklama
POPULARNE
Reklama Znajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama

Temperatura: 26°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: RudyCzarnyKot Treść komentarza: Jeśli ta droga na obecnym etapie dostanie połączenie z drogą przed garażami lub w najbliższych latach będzie budowany ciąg dalszy, który połączy się z osiedlem w górnej części będzie to miało sens. W przeciwnym wypadku jest bezużyteczna, praktycznie drugi wjazd obok obecnego nic nie daje. Data dodania komentarza: 30.08.2026, 11:39 Źródło komentarza: Nowa droga zmieni komunikację na osiedlu Hallera. To początek większego planu [FOTO] Autor komentarza: Adam Treść komentarza: Tak, jeśli wybuduje ją za pieniądze "z kieszeni". Jeśli jednak finansuje budowę kredytem to może mieć nawet wartość ujemną. Data dodania komentarza: 30.08.2026, 00:26 Źródło komentarza: 25 gorlickich firm wartych miliony. To dzięki nim Gorlice znalazły się w ogólnopolskim rankingu Autor komentarza: Kuck Fikes Treść komentarza: Tak. Zdecydowanie czuję się lepiej. Nikt nie przejmuje się Palestyńczykami umierającymi w Gazie tysiącami. Nikt nie przejmuje się ponad milionem ofiar wojny - po każdej ze stron, za naszą wschodnią granicą. Koty są najważniejsze, nie? Jak bardzo trzeba być ograniczonym człowiekiem, aby nie dostrzegać zła dotykającego ludzi i wynosić zwierzęta na pierwsze miejsce? Data dodania komentarza: 29.08.2026, 22:01 Źródło komentarza: Kolejny kot zaginął dziś w Gorlicach. Lusia zniknęła w rejonie stadionu Autor komentarza: Nate Higgers Treść komentarza: Może najwyższy czas stworzyć gminny spis źródeł i naturalnych ujęć wody gminy Biecz? Wody Polskie są upolitycznione i wiadomo... Data dodania komentarza: 29.08.2026, 21:43 Źródło komentarza: Czyżby to początek kryzysu z wodą? Gmina Biecz apeluje do mieszkańców. Oszczędzajcie wodę
Reklama