Zgodnie z regulaminem głosowanie:
kończy się z dniem 15 lipca 2021 roku o godzinie 14.59.59.
Tak też się stało. Oficjalne wyniki głosowania poznamy jutro:
Wyniki głosowania (dane Zwycięskiej Lokalizacji oraz Uczestnika Konkursu, będącego Zwycięzcą Konkursu zgodnie z Regulaminem Konkursu) zostaną opublikowane na Stronie Internetowej 16 lipca 2021 roku do godziny 15.00.
Jeśli po weryfikacji głosów Libusza utrzyma się na obecnym miejscu, będziemy mogli mówić o fantastycznym sukcesie. W ubiegłym roku Libusza także walczyła o swoje podwórko. Wtedy brakło bardzo niewiele: z nieco ponad 24 tysiącami głosów uplasowała się na miejscu tuż za nagradzanym, pięciostopniowym podium. W tym roku oddano zdecydowanie więcej głosów: licznik zatrzymał się obecnie na wyniku 39 203! To ogrom zaangażowania, które prawdopodobnie będzie miało wspaniały efekt.
Czekamy więc na oficjalne potwierdzenie, że już niedługo najmłodsi będą mogli skorzystać z niezwykłego placu zabaw.
Brawa i gratulacje oraz podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w ten sukces.
O jakie podwórka powalczymy za rok?
Źródło info: NIVEA






![Empol. Zadymienie w jednej z hal zakładu [FOTO] zdjęcie przedstawia dym wydobywający się z budynku, w tle komin i dźwig](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-empol-zadymienie-w-jednej-z-hal-zakladu-1765229462.jpg)
![Szymbark. Zderzenie osobówek na DK28 [FOTO] zdjęcie przedstawia wypadek na drodze](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-ropica-polska-zderzenie-dwoch-pojazdow-osobowych-na-dk28-foto-1765225355.jpg)
![Mamy świetną młodzież. Przekonajcie się sami [FOTO] zdjęcie przedstawia samochód w których siedzi dwóch chłopaków, przebranych na mikołaja, z tył dziewczyny przebrane za anioły](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-mamy-swietna-mlodziez-przekonajcie-sie-sami-foto-1765211294.jpg)


![Uczestnicy świątecznego turnieju roztańczyli cały Szymbark [FOTO] zdjęcie przedstawia tancerki w białych strojach](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-uczestnicy-swiatecznego-turnieju-roztanczyli-caly-szymbark-foto-1765193858.jpg)
![Glinik pamięta o swoich bohaterach. Ku czci pracowników fabryki [FOTO] Zdjęcie przedstawia burmistrza składającego wieniec pod pomnikiem](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-glinik-pamieta-swoich-bohaterow-wzruszajaca-uroczystosc-ku-czci-pracownikow-fabryki-1765193538.jpg)


![Hala namiotowa zawaliła się pod naporem śniegu. Drzewa przy ul. Bieckiej połamane [FOTO/VIDEO] zdjęcie przedstawia straż pożarną](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-hala-namiotowa-zawalila-sie-pod-naporem-sniegu-drzewa-przy-ul-bieckiej-polamane-foto-video-1763897512.jpg)




![Znaleziony niedaleko wieży widokowej. Miał zaledwie 31 stopni temperatury ciała [FOTO] Zdjęcie przedstawia wychłodzonego mężczyznę oraz radiowóz](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-znaleziony-przy-wiezy-widokowej-w-desznicy-mial-zaledwie-31-stopni-temperatury-ciala-1764061280.jpg)



![Gorlice. Zatrzymano grupę nielegalnie pracujących obcokrajowców [FOTO] Zdjęcie przedstawia samochód policyjny](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gorlice-zatrzymano-grupe-nielegalnie-pracujacych-obcokrajowcow-foto-1764789924.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze