Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaSądecka Jesień Kulturalna 2022 – pełen program
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Brawo Libusza! Oficjalne wyniki potwierdzają: wyklikali sobie plac zabaw

Oceń

Kiedy wysiłek jest tak nieduży i decyduje się go podjąć odpowiednio duża liczba osób, efekty mogą być wspaniałe. Właśnie otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że w Libuszy powstanie upragniony plac zabaw NIVEA.
Brawo Libusza! Oficjalne wyniki potwierdzają: wyklikali sobie plac zabaw
Autor: Fot. materiały promocyjne

 

Licznik głosowania na libuski plac zabaw zakończył się niesamowitym wynikiem ponad 40 tys. oddanych głosów. Dziś przed południem zadzwoniliśmy, by zapytać, czy libuszanie znają już oficjalne wyniki głosowania. Studzono nasze nadzieje mówiąc, że jeszcze wszystko jest możliwe. Mimo niepewności, na stronie Sołectwa Libusza pojawiło się podziękowanie dla wielu osób, które zaangażowały się w akcję dedykowaną najmłodszym.

 

 

Po weryfikacji i długim oczekiwaniu, o godzinie 15 zobaczyliśmy długo wyczekiwaną informację: zrobili to! Przy zgłoszeniu Libuszy pojawiło się logo pucharu z liśćmi laurowymi. Dla nas informacja jest więc jasna: wywalczyli nową, ciekawą przestrzeń dla dzieci. To oznacza, że już niebawem będą one mogły cieszyć się instalacjami, które zmieniają definicję placu zabaw. To bezpieczne i ciekawa przestrzeń na rekreację i naukę. Miejsce na wspaniałą zabawę i relaks.

 

Gdzie dokładnie będzie zlokalizowany nowy plac zabaw?

Jak się dowiedzieliśmy, plac zabaw NIVEA będzie zlokalizowany w pobliżu obecnego Parku Libuskiego, nieopodal boiska szkolnego.

Sukces Libuszy pokazuje, że czasem warto zaszaleć i powalczyć o drobną zmianę na lepsze! Nie zapominajmy o tym i pamiętajmy za rok, kiedy znów będziemy mogli wesprzeć starania o nowe przestrzenie do zabawy i wypoczynku dla najmłodszych.

 

Źródło info: nivea.pl


Napisz komentarz
Komentarze
adam1 16.07.2021 23:46
Cieszę się, że Libusza wygrała i będzie tam plac zabaw dla dzieci. Pragnę zwrócić uwagę na inną sprawę. Dawniej, gdy grupa dzieci chciała mieć miejsce do zabawy czy jakieś inne dobro materialne to musiała włożyć w to jakiś wysiłek. Zbierała makulaturę lub butelki, aby zebrać część funduszy. Rodzice też najczęściej angażowali się w pomoc. Gmina czasem udostępniła teren lub lokal. Wspólnymi siłami było coś tworzone. Dzisiaj dzieci są uczone, że aby coś osiągnąć nie trzeba starać się i pracować tylko wystarczy klikać w komputerze. Dawniej wszelkie dobra powstawały z pracy i wysiłku. Dzisiaj zostało to zastąpione klikaniem, kredytami, dotacjami i projektami.

Wdzięczny 16.07.2021 22:06
Wielkie brawa dla Sołtysa Pana Łukasza! Dziękujemy

.... 16.07.2021 20:52
Takie rzeczy to się należą z góry a nie jakieś śmieszne głosowania to powinno być dla wszystkich dzieciaków tak samo z Kobylanka krygu itd a. Ke głosowanie zabawa dla duzycj dzieci.... Z tym głosowaniem tylko brawo dla nich bo należy się ale to śmieszne jest ciekawe ile ktoś kasy za te głosowania skasował operotorzy itd.... Śmieszne to trochę jest

ellaa 17.07.2021 10:53
a mnie sie to bardzo podoba , bo wymagalo to mobilizacji wiekszej czesci naszej wsi ,a teraz to raczej kazdy sobie woli. Wiec brawo Libusza!

kk 17.07.2021 13:51
innym tez sie nalezy juz tak sie nie szczyccie ta libusza sa lepsze wioski i soltysi niz w libuszy,,,,

JJ 17.07.2021 15:19
To co stoi na przeszkodzie aby w twojej wiosce "lepszy" soltys zglosil sie do takiego programu. I przekonal ludzi aby glosowali.KK widze ze zazdrosc zrzera.

ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023