Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - REKRUTACJA OD 9 CZERWCA 2025

Niedziela na strzelnicy? Dlaczego nie!

Podziel się
Oceń

Jeśli nie możecie się doczekać Dni Gorlic, to zanim ruszycie na koncerty, warto spróbować swoich sił w czasie zawodów sportowych, organizowanych przy tej okazji.
Niedziela na strzelnicy? Dlaczego nie!

Autor: Fot. materiały promocyjne

 

Jak czytamy na stronie UM Gorlice oraz FB LOK:

Organizacja powiatowa Ligi Obrony Kraju oraz Miasto Gorlice serdecznie zapraszają wszystkich chętnych sympatyków strzelectwa sportowego na zawody strzeleckie „O puchar Burmistrza Miasta Gorlice – Dni Gorlic”, które odbędą się na strzelnicy LOK przy ul. Brzozowej 1A w dniu 25 lipca 2021 r. (niedziela) o godz. 14. Udział w zawodach bezpłatny.

 

Jak wyjaśniają dalej Organizatorzy: celem zawodów jest popularyzacja strzelectwa sportowego wśród młodzieży i dorosłych.

Zawodnicy strzelają trzy strzały próbne i dziesięć ocenianych do tarczy odległej 50 m. Tak jak zawsze, prowadzona będzie punktacja indywidualna kobiet i mężczyzn. Osoba, która wystrzela najwyższy wynik otrzyma Puchar Burmistrza Miasta Gorlice. Za miejsca I-III w obu kategoriach uczestnicy otrzymują pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Miasto Gorlice.

Broń zabezpiecza organizator zawodów. Przed rozpoczęciem strzelania zawodnicy zapoznani zostaną z zasadami bezpieczeństwa, regulaminem strzelnicy oraz ze standardowym regulaminem zawodów.

Ze względów technicznych organizator może ograniczyć liczbę strzelających do 70 osób.

Szczegółowe informacje pod nr telefonu: 508-065-878. Regulamin zawodów oraz informacje porządkowe, związane m.in. z zaleceniami epidemiologicznymi znajdziecie >>>na stronie UM Gorlice oraz >>>na profilu FB LOK.Strzelnica Gorlice
 

Źródło info: UM Gorlice, LOK Gorlice


Napisz komentarz

Komentarze

Ed 22.07.2021 17:06
dlaczego osobna punktacja dla kobiet i mężczyzn? ta sama odległość, ta sama broń... stop dyskryminacji :-)

łabałbał 23.07.2021 12:35
Dyskryminacja jest wtedy, gdy kobiety są traktowane gorzej od mężczyzn, natomiast wtedy gdy mają korzyści, to nazywamy to przywilejem. Zasada ta nie dotyczy facetów.

ReklamaStudiuj w Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaAkademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi | Filia w Jaśle, STUDIUJ BLISKO SIEBIE ADMINISTRACJĘ LUB PEDAGOGIKĘ, studia licencjackie i magisterskie podyplomowe wspomagane on-line | ZAPISZ SIĘ TERAZ! STYPENDIA NAWET DO 4500 ZŁ
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 19°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 10 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: Fire flyTreść komentarza: Pewnie nie opłacił komendy jak syn byłego policjanta a dragi wrócą na ulice tyle że od policyjnych dilerówData dodania komentarza: 16.09.2025, 10:09Źródło komentarza: 19-latek zatrzymany z narkotykami – marihuana, mefedron i kokaina zabezpieczoneAutor komentarza: BatyrTreść komentarza: Jestem spokojny o losy ojczyzny skoro mają na nie wplyw tak światłe umysły i to grono młodych słuchaczy.Data dodania komentarza: 16.09.2025, 09:27Źródło komentarza: Barbara Bartuś o kolei i przyszłości Polski [FOTO]Autor komentarza: WwTreść komentarza: To, co Pani poseł powiedziała o kolei, to bardzo ładnie. Tylko, że działać powinien raczej burmistrz. Nawet nie trzeba już żadnych inwestycji. Nie ma przeszkód technicznych, żeby z Gorlic do Rzeszowa pociągi jeździły nawet co godzinę (żart). Burmistrz z kierownikiem MZK powinni zabrać się na serio za autobus do Wetliny. Jeździ jak chce, a powinien być osobny kurs , skomunikowany z pociągiem na sztywno. Nie może być tak, że lekko spóźniony pociąg wjeżdża na stację, a autobus sobie jedzie. Ludzie nie z Gorlic, którzy wysiadają w Zag, mogą być nieco zszokowani tym, co tak widać. Wystarczy więc poprawić komunikację miejską, bez wielkich inwestycji.Data dodania komentarza: 16.09.2025, 09:23Źródło komentarza: Barbara Bartuś o kolei i przyszłości Polski [FOTO]Autor komentarza: WwTreść komentarza: Anatol to spoko gość. Żeby osiągnąć taki poziom sportowy trzeba ciężko pracować i dzielić czas między pracę zawodową, rodzinę, dom i ćwiczenia. Chłopie, nie przejmuj się tymi komentarzami.Data dodania komentarza: 16.09.2025, 09:17Źródło komentarza: Anatol Krygowski z sukcesem w Las Vegas. Jest wicemistrzem świata [FOTO]
ReklamaMarmed i słyszę - ZAPISY NA BEZPŁĄTNE APARATY SŁUCHOWE - ul. Sienkiewicza 36, Gorlice, tel. 18 353 82 66, 501 700 244