Obecnie Ola jest uczennicą warszawskiego sportowego liceum i tam też trenuje. Od kilku lat jest stale powoływana do kardy Polski Juniorek, a w tym momencie reprezentuje nasz kraj Mistrzostwach Europy U17.
Oli życzymy udanego występu i gratulujemy powołania!
Turniej odbywa się w litewskiej Kłajpedzie, gdzie rywalkami Polski w fazie grupowej będą reprezentacje: Turcji, Białorusi, Łotwy i Islandii.

Źródło info i foto: naszabobowa.pl




Napisz komentarz
Komentarze