Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Weekend na czterech łapach

Oceń

Zapraszamy Was na kolejną ciekawą imprezę, która odbędzie się już w ten weekend (14 i 15 sierpnia). Będzie to wydarzenie dla miłośników czworonogów.
Weekend na czterech łapach
Autor: Fot. haloGorlice

 

W sobotę (14 sierpnia) – cały program dostępny pod linkiem >>>Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich

Zobaczymy psy różnych ras myśliwskich, które od wielu dziesiątków lat pomagały ludziom w zdobywaniu pożywienia. Będą wśród nich przedstawiciele terierów, jamników, wyżłów, psów dowodnych, chartów. Podczas wystawy odbędzie się również pokaz wabienia zwierząt za pomocą wabików.

 

W niedzielę (15 sierpnia) – cały program dostępny pod linkiem >>>Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Na około dziesięciu ringach zaprezentuje się ponad stu różnych ras, m.in. owczarki i psy pasterskie, pinczery, sznaucery, molosy, szwajcarskie psy górskie, teriery, jamniki, szpice i psy pierwotne, psy gończe, wyżły, aportery, płochacze i psy dowodne, psy ozdobne i do towarzystwa, a także charty.

 

Na dziesięciu ringach zobaczymy ponad sto ras psów, między innymi owczarki i psy pasterskie, pinczery, sznaucery, molosy, szwajcarskie psy górskie, teriery, jamniki, szpice i psy pierwotne, psy gończe, wyżły, aportery, płochacze i psy dowodne, psy ozdobne i do towarzystwa, charty.

Zaprezentują się również nasze rodzime rasy, a więc polski owczarek podhalański, polski owczarek nizinny, gończy polski, ogar polski, polski spaniel myśliwski oraz chart polski.

Podczas konkurencji finałowych zostaną wybrani zwycięscy poszczególnych grup, spośród których w ścisłym finale wybrany zostanie Najpiękniejszy Pies Wystawy Best in Show.

 

Ponadto w konkurencjach finałowych wybierzemy Najpiękniejsze Szczenięta, Najpiękniejszą Młodzież, najpiękniejszego psiego weterana, a także najpiękniejszego Psa Rasy Polskiej. Podziwiać będzie można także Konkurs Młodego Prezentera, gdzie swoje zdolności w wystawianiu pupila pokażą dzieci i młodzież.

 

Wystawy objęte są Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Gorlice Pana Rafała Kukla.

 

Źródło info: Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Nowym Sączu


Napisz komentarz
Komentarze
Duda Mariola 12.08.2021 01:13
No właśnie o której godzinie

aaa 11.08.2021 22:10
Fajnie, tylko o której godzinie???

Bet 11.08.2021 20:03
No właśnie Godzina

? 11.08.2021 17:44
o której godzinie ?

Mario Bronx 12.08.2021 08:44
Wszystko macie w linku - na sobotę i na niedzielę, rozpisane czarno na białym.Moja 5 latka to ogarnia na luzie xD a Wy/kometujący jak nie umiecie w internet, to pora biegać po słupach ogłoszeniowych i polować na nowe plakaty :)Nawet mi was komentujący nie jest żal. Analfabeci.

aaa 14.08.2021 22:56
Nie obrażaj innych. Jeśli czytam jakiś artykuł to chcę aby zawierał wszystkie informacje. I nie mam obowiązku czytać wszystkich artykułów w internecie. A poza tym może nie zauważyłem linka, może nie biegam od słupa do słupa patrzeć czy aby jakiegoś nowego plakatu nie powiesili itp. Nic się redakcji nie stanie, jeśli poda pełne informacje.

Wiesława B. 16.08.2021 17:11
Informacje są pełne, i jest wszystko. Jezuuu ludzie, co tu się wyprawia...

aaa 19.08.2021 15:32
W pierwszej wersji nie było linków.

Mario Bronx 19.08.2021 16:48
hahahahaaha xD Oczywiście, że były. Dokładniej to od 11 sierpnia, od godziny 15:32

Mario Bronx 19.08.2021 16:49
Nie obrażam. Swoją głupotą obrażasz się człowieku sam! Internet to nie miejsce dla Ciebie.

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a