Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ
Reklama Auto Złom Gubała – kasacja pojazdów, sprzedaż części, Zagórzany 724 | UWAGA! W promieniu 50 kilometrów od naszej siedziby nie pobieramy żadnych opłat za transport pojadu do kasacji!
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Wspominamy, tęsknimy, gramy. Czy dzieło Piotra Nowaka doczeka się kontynuacji?

Oceń

To było wyjątkowe wydarzenie, można by rzec magiczne, sentymentalne, nostalgiczne, ale i megenergetyczne. Na gorlickim Rynku odbył się koncert pamięci Piotra Nowaka, zmarłego w zeszłym roku muzyka, gorliczanina, basisty legendarnych grup Blackout i Breakout.
Wspominamy, tęsknimy, gramy. Czy dzieło Piotra Nowaka doczeka się kontynuacji?
Autor: Fot. haloGorlice

 

Atmosfera tego wydarzenia była wyjątkowa, ze sceny płynęły dźwięki bluesa, a publiczność jak zaczarowana słuchała z sentymentem i łezką w oku znane teksty i piosenki, które jeszcze nie tak dawno z tej samej sceny płynęły z ust Piotra Nowaka.

Koncert poprowadził Andrzej Klee, dziennikarz Radia Rzeszów, ojciec chrzestny zespołu, którego liderem był Piotr Nowak. To właśnie dzięki audycji p. Andrzeja w Radio Rzeszów i wyemitowanej kompozycji pt. „Pamięć” w 2015 roku rozpoczęła się przygoda zespołu Piotr Nowak Band.

Na scenie wystąpili Filipina Nowak – Kotyza (córka p. Piotra), Andrzej Stasiuk, Arek Zawiliński, Tomasz Kiersnowski, Krzysztof Kozłowski z zespołem Billy Goats, a także muzycy zespołu, w którym występował Piotr Nowak, Sebastian Stachurski, Wojciech Kwieciński, Marcin Dyś oraz Robert Bartusik.

Na widowni zasiadła rodzina p. Piotra, przyjaciele, znajomi i fani zespołu. Atmosfera była wyjątkowa i niepowtarzalna. Organizatorem wydarzenia było Gorlickie Centrum Kultury.

Panowie muzycy kontynuujcie dzieło Piotra Nowaka, grajcie dalej! On na pewno nie chciałby, by był to koniec tej przygody z jego muzyką.

A tak wyglądały koncerty zespołu Piotr Nowak Band w Gorlickim Centrum Kultury:

>>>Czysty blues, czyli rewelacyjny Piotr Nowak Band w GCK
>>>Live. Piotr Nowak wystąpił ze swoim zespołem

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
? 23.08.2021 08:01
jak zwykle "tłumy" Gorliczan....a tak wogóle jakto jest z tymi maseczkami bo żadnej nie widać na imrezie masowej

yogi 21.08.2021 22:27
kiedy ktoś zadba o to, by pijacy nie zakłócali imprez na gorlickim rynku? przecież jawni pili wódkę z gwinta w pierwszym rzędzie, no bez przesady !

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama Auto Złom Gubała – kasacja pojazdów, sprzedaż części, Zagórzany 724 | UWAGA! W promieniu 50 kilometrów od naszej siedziby nie pobieramy żadnych opłat za transport pojadu do kasacji!