Zobaczcie, jak wspaniale o poranku prezentuje się gmach LO im. Marcina Kromera w Gorlicach.
Fotografia powstała ponad 100 lat temu pokazuje, że zniszczenia powojenne udało się naprawić, a sam budynek może z powodzeniem być wizytówką naszego regionu.
Piękny, elegancki, z klasą.
Jak się Wam podoba?


![Kromer dawniej, Kromer dziś. Budynek jaśnieje o poranku [FOTO] Kromer dawniej, Kromer dziś. Budynek jaśnieje o poranku [FOTO]](https://static2.halogorlice.info/data/articles/xl-kromer-dawniej-kromer-dzis-budynek-jasnieje-o-poranku-foto-1652219786.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze