Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Na drogach Gorlickiego: jazda na ogonie i nietrzeźwi za kółkiem

Oceń

Ostatnie dni w policyjnych statystykach drogowych przyniosły kilka kolizji i zatrzymanie kilku kierowców na podwójnym gazie.
Na drogach Gorlickiego: jazda na ogonie i nietrzeźwi za kółkiem
Autor: Fot. haloGorlice

 

W sobotę (11 września) na ulicy Bieckiej w Gorlicach kierowca peugeota nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go samochodu i najechał na tył skody. Gorliczanin został ukarany 250 zł mandatem i sześcioma punktami.

Jeszcze tego samego dnia, w Moszczenicy na ulicy Gorlickiej, kierowca opla również nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i najechał na tył toyoty, która była holowana. Przepchnięty samochód uderzył w ciągnące go bmw. Sprawca kolizji, mieszkaniec gminy Moszczenica, został ukarany 300 zł mandatem i sześcioma punkami, a kierowca bmw, mieszkaniec powiatu tarnowskiego, dostał 150 zł mandat za niewłaściwe oznakowanie pojazdu podczas holowania.

Wczoraj (13 września) w Wilczyskach kierowca ciągnika siodłowego naruszył zakaz wjazdu na przejazd kolejowy w momencie podnoszenia się zapór i uszkodził jedną z nich. Mieszaniec powiatu nowosądeckiego został ukarany 300 zł mandatem i czterema puntami.

Natomiast w samo południe patrol policji zatrzymał w Rożnowicach kierowcę daewoo z gminy Biecz. Okazało się, że mężczyzna jest pod niemałym wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że w jego organizmie znajduje się pod 3,3 promila. Policjanci odebrali kierowcy prawo jazdy, a resztę dnia i noc spędził w areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Za jazdę na podwójnym gazie odpowie przed sądem.

Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali w Bobowej kierowcę peugeota. Mieszkaniec tej samej gminy wydmuchał ponad 0,9 promila alkoholu. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy, a po policyjnych czynnościach mężczyzna został zwolniony do domu.

Wieczorem na ulicy Stróżowskiej w Gorlicach policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę audi z powiatu tarnowskiego, który nie stosował się do linii podwójnej ciągłej. Okazało się ponadto, że mężczyzna prowadzi swój samochód nie posiadając uprawnień. Policjanci ukarali go w sumie 700 zł mandatem.


Napisz komentarz
Komentarze
Ona 14.09.2021 11:11
Statystyki mówią jasno Policja powinna być na drogach i na każdym przestanku by było Bezpiecznie i trzezwy poranek.

pijok 14.09.2021 15:16
taa i trzezwe połnie hahahaaaaaaaa

On 15.09.2021 06:05
No to są na drogach. Jeżdżą od sklepu do sklepu i pilnują kagańcowego ładu

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a