Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Już jutro spotkanie autorskie z cenionym historykiem

Oceń

Już jutro (22 września) o godzinie 10.30 w Klubie Seniora w Łużnej odbędzie się spotkanie autorskie z Michałem Kaliszem.
Już jutro spotkanie autorskie z cenionym historykiem
Autor: Fot. Michał Kalisz/materiały promocyjne

 

Michał Kalisz to historyk, prawnik, kolekcjoner i regionalista. Urodził się w 1981 roku w Gorlicach i pozostaje mocno związany z naszym regionem, poświęcając mu dużo uwagi w swojej pracy zawodowej.

Jak czytamy w jego biogramie:

W ramach swoich obowiązków służbowych prowadzi działalność naukową i edukacyjną, m.in. w ramach projektów badawczych „Zagłada Żydów na ziemiach polskich” oraz „Struktury i metody działania aparatu bezpieczeństwa Polski Ludowej”.

 

Michał Kalisz prowadzi wykłady z zakresu najnowszej historii Polski, uczestniczy też w konferencja w Polsce i za granicą.

Jest autorem czterech publikacji książkowych i wielu artykułów naukowych, które pojawiały się m.in. w „Biuletynie IPN” i „Roczniku Sądeckim”.

Już jutro o godz. 10.30 w w Klubie Seniora w Łużnej można spotkać się z autorem i porozmawiać o tym, co ważnego niesie przeszłość dla naszej teraźniejszości i przyszłości.

 

Źródło info: UG Łużna


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a