Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A
Reklama X edycja Karpackiego Festiwalu Archeologicznego Dwa Oblicza w Karpackiej Troi 19-21 sierpnia 2022

Większość biletów dla zaszczepionych. Puchar Złotego Kiwona od jutra w Kobylance

Oceń

Już jutro uroczyste otwarcie Hali Sportowej w Kobylance. Z tej okazji zorganizowano Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Złotego Kiwona, w którym pojawią się znakomite drużyny.
Większość biletów dla zaszczepionych. Puchar Złotego Kiwona od jutra w Kobylance
Autor: Fot. ilustracyjne/unsplash

 

Jak czytamy na stronie Gminy Gorlice, jednego z Organizatorów wydarzenia, jednym z wydarzeń towarzyszących otwarciu Hali Sportowej w Kobylance będzie Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Złotego Kiwona.

Zagrają w nim LUK LUBLIN, Stal NYSA, GKS KATOWICE, CUPRUM LUBIN.

Uroczyste otwarcie hali sportowej w Kobylance już dziś (22 września). Od jutra rozpoczyna się tam pierwsza, oficjalna, sportowa rywalizacja:

23 września (czwartek)

  • godz. 16 LUK Lublin – Stal Nysa
  • godz. 18.30 GKS Katowice – Cuprum Lublin

24 września (piątek)

  • godz. 14.30 Mecz o III miejsce
  • godz. 17 Mecz o I miejsce


Bilety można nabyć jeszcze dzisiaj: zaszczepieni z większą szansą na miejsca

Warto jednak zapoznać się z warunkami sprzedaży, które określili Organizatorzy. Jak czytamy w cenniku, ze względu na restrykcje związane z Covid-19 Organizatorzy postanowili przeznaczyć odrębną pulę biletów dla osób zaszczepionych i niezaszczepionych. Dla niezaszczepionych przewidziano 75% wszystkich miejsc na płycie Głównej (220 biletów) oraz 75% na trybunach (240 biletów).

Regulamin imprezy precyzuje: zakup biletu z określonej puli oznacza, że w czasie jego kontroli Służby Porządkowe będą prosiły również o przedstawienie Certyfikatu potwierdzającego fakt przyjęcia obydwu dawek szczepionki.

Jak czytamy w dodatku do regulaminu:

(...) W sprzedaży dostępna będzie pula biletów dla osób niezaszczepionych oraz pula dostępna wyłącznie dla osób, które w dniu Wydarzenia będą mogły przedstawić aktualny certyfikat potwierdzający szczepienie przeciwko COVID-19. W przypadku wyczerpania puli dla osób niezaszczepionych zakup
biletów będzie możliwy tylko dla osób mogących wylegitymować się aktualnym certyfikatem potwierdzającym szczepienie przeciw COVID-19.


3. Decydując się na zakup biletu z puli biletów dla osób zaszczepionych, Uczestnik Wydarzenia oświadcza, że dokonując zakupu biletu oznaczonego jako bilet dla osoby zaszczepionej, potwierdza, że w dacie Wydarzenia, każdy posiadacz zakupionego przez niego biletu wstępu, będzie osobą zaszczepioną (dwiema dawkami w przypadku szczepionki dwudawkowej lub jedną dawką w przypadku szczepionki jednodawkowej), której wystawiono zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego przeciwko COVID-19 szczepionką, która została dopuszczona do obrotu w Unii Europejskiej. Uczestnik Wydarzenia akceptuje, że podczas kontroli biletowej posiadacz biletu wstępu jest zobowiązany okazać Certyfikat w formie papierowej albo elektronicznej, którego autentyczność zostanie zweryfikowana przez Służby Porządkowe (...)

 

Szczegółowy Regulamin imprezy dostępny jest >>>TUTAJ, a dodatek do regulaminu, >>>TUTAJ

Informację o możliwości zakupu biletów możecie znaleźć


Napisz komentarz
Komentarze
adam1 25.09.2021 14:59
Przecież wyszczepieni tak samo zarażają, a nawet bardziej bo mają złudne poczucie bezpieczeństwa. Opieram się na danych statystycznych czyli na faktach. W województwie mazowieckim, gdzie poziom wyszczepień jest najwyższy w Polsce, od dłuższego czasu jest najwyższa ilość zakażeń. W województwie opolskim poziom wyszczepień jest jednym z najniższych, ale i zakażenia są niskie. Czy to przypadek?

Zen 23.09.2021 07:24
Cenzura dopadła i halogorlice.

Tomek 22.09.2021 20:59
Ja sprawdziłbym, czy ci co będą na uroczystym otwarciu ( a przecież trzeba się medialnie pokazać ) są zaszczepieni !!! a jeśli nie to na trybuny - oczywiście za wykupieniem biletu!!!

Stopcovidowemutotalitaryzmowi 22.09.2021 20:50
Widać plandemia i naszych dopadła. Miejmy nadzieję, że przy kolejnych wyborach ludzie będą pamiętać kto wprowadzał totalitaryzm i dyskryminację, a kto z tym walczył i zagłosuje mądrze.

facioo 22.09.2021 20:50
ciekawe, czy w izbach wytrzeźwień, więzieniach i podobnych sanatoriach też jest 90% miejsc dla zaszczepionych?

~~~~ja 23.09.2021 07:52
@facioo pobyt w tych "sanatoriach" raczej nie należy do przyjemności a szczepieni jako osoby, którym zależy na powrocie do normalności w nagrodę już powinny mieć jej namiastkę np. właśnie w postaci możliwości nieograniczonego uczestnictwa w imprezach w przeciwieństwie do osób nieszczepionych, które powinny jak najboleśniej (oczywiście nie w sensie choroby, bo tego nikomu nie życzę) odczuwać skutki pandemii, bo nic innego im do rozumu nie przemówi.

facioo 24.09.2021 21:07
jeśli ty jesteś zaszczepiony to czego się tak obawiasz? przecież NIC ci nie grozi ze strony niezaszczepionych. NIEPRAWDAŻ??? a może nieprawda?

~~~~ja 25.09.2021 08:20
@facioo Oczywiście, że nie prawda, bo żadna szczepionka nie tylko "covidowa" w 100% nie chroni i to nie jest i nigdy nie było tajemnicą (po tym co piszesz widać jak jesteś zorientowany) ale bardziej niż choroby, bo nawet jeżeli zachoruję to prawdopodobnie przejdę w miarę łagodnie obawiam się kolejnych obostrzeń albo nawet całkowitego lockdownu. Ja nie obawiam się, że akurat mnie zarazisz tylko, że tam możesz spotkać więcej tak nieodpowiedzialnych jak ty osób (właśnie po to limity , które powinny wynosić 0) a one później spotkają się z kolejnymi dziesiątkami i mamy dużą liczbę zachorowań co obliguje rząd do wprowadzania obostrzeń.

facioo 22.09.2021 20:48
w czasie wojny były wagony dla niemców, knajpy dla niemców i to był faszyzm, kórego jest zakaz reklamowania. a teraz segregacja w modzie a Dolek się cieszy.

Zen 22.09.2021 20:17
A na jakiej podstawie ta segregacja? Następnie deptają Konstytucję i mają gdzieś prawa obywatelskie.

Konrad 22.09.2021 17:37
Super pomysł. Fajnie że zawita po latach siatkówka na najwyzszym poziomie. Ja się wybieram!

MrRed 22.09.2021 15:49
gdyby to miało bys takie promo, to zaszczepieni powinni miec zniżkę czy właśnie za darmo wejście. wtedy pewnie by się udało wypromowac imprezę, a tak...?

adam1 22.09.2021 23:35
A dlaczego? Przecież to jawna dyskryminacja i do tego naruszenie tajemnicy lekarskiej odnośnie przyjmowania środków medycznych

Dobrowolny przymus 23.09.2021 00:08
Imprezę chcesz promować czy szczepienie, bo stawianie warunków to nie promocja imprezy tylko presja na potencjalnych kibiców

lek 22.09.2021 14:42
PRZECIEZ ZASZCZEPIENI zarażają siebie i innych jak niezaszczepieni,całe lato koncerty,festyny wczasy i niukt sie nie zarażał a teraz nagle wirus powrócił

Betti 22.09.2021 12:51
Zamiast wpuszczać za darmo żeby sala nie była pustą to bilety i jeszcze segregacja?

HM 22.09.2021 14:24
nie bój się, ci co maja wejść za darmo to wejdą za darmo :-)

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a