Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Trzymamy kciuki za Ninja z Gorlic! Odcinek z udziałem Michała już za kilka dni

Oceń

Już w najbliższy wtorek (28 września) w programie Ninja Warrior Polska zobaczymy odcinek z udziałem pochodzącego z Gorlic Michała Grygowicza, który zmierzy się z legendarnym, ekstremalnym torem przeszkód. Materiał, w którym pokazane zostaną także kadry z naszego miasta, wyemitowany zostanie w stacji Polsat o godz. 20.05.
Trzymamy kciuki za Ninja z Gorlic! Odcinek z udziałem Michała już za kilka dni
Autor: Fot. UM Gorlice

 

>>>Michał Grygowicz spełnił swoje marzenia. Został Mistrzem Polski!

>>>Michał Grygowicz mówi o swojej drodze po tytuł Mistrza Polski!

 

Dopiero dzisiaj oficjalnie możemy pochwalić się udziałem Michała w programie. Co ważne, za jego sprawą ekipa programu gościła w Gorlicach już w lipcu. Nie każdemu zawodnikowi producenci poświęcają tyle czasu, dlatego tym bardziej dziękujemy naszemu „Ninja”. Materiał nakręcony zw Gorlicach przy okazji pokazuje i promuje Miasto Światła.

Przypominamy, że Michał Grygowicz jest Mistrzem Polski w Men’s Physique, zdobył również drugą w historii naszego kraju kartę IFBB PRO tej właśnie kategorii w sportach sylwetkowych. Od ponad sześciu lat jest trenerem personalnym. Jest także laureatem Nagrody Burmistrza Miasta Gorlice za osiągnięte wyniki w upowszechnianiu kultury fizycznej i sporcie w 2020 roku.

Więcej o Michale, jego osiągnięciach i działalności znajdziecie na: www.dzwigamyrazem.pl.

Trzymamy kciuki i zapraszamy przed telewizory!

 

Źródło info: UM Gorlice


Napisz komentarz
Komentarze
k 29.09.2021 10:29
a tak ładnie skakał przez fontanny ...nie wystarczą mięśnie ,rzeżba i pewność siebie

lski 28.09.2021 23:15
Czy ktoś oglądał i mógłby napisać,jak wyglądało przejście Michała,bo włączyłęm TV zbyt późno?

k 29.09.2021 10:30
nogi ma za słabe na ruchome kamienie

sorki ale nie da rady 23.09.2021 12:30
prawda jest taka że niestety nie przejdzie toru ,bo ci uczestnicy którzy są napakowani lub są zbyt pewni siebie odpadają ..

A 23.09.2021 12:53
To fakt, że w takich torach duża masa mięśniowa nie pomaga, ale Michał zajmował się kiedyś freerunem, więc zdecydowanie ma predyspozycje do dobrego wyniku.

b 23.09.2021 13:07
owszem ale już byli w programie wyjadacze parkurowcy i odpadali ale życzymy szczęścia acz kolwiek juz jest dawno po nagraniach i wynik wystepu jest znany nielicznym

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a