Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama Zapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - MARMED, ul. Sienkiewicza 36, Gorlice, tel. 18 353 82 66; 501 700 244
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Zapraszamy na zakupy do Galerii Gorlickiej. Kupisz tu wszystko co potrzebne na rozpoczęcie roku szkolnego 2025/26
Reklama 15-17 sierpnia - XIII Festiwal Archeologiczny Dwa Oblicza w Skansenie Archeologicznym Karpacka Troja w Trzcinicy

Tragedia w Brzanie. Samochód wypadł z drogi. Nie żyje kobieta [AKTUALIZACJA]

Podziel się
Oceń

Dzisiaj (23 października) kilkanaście minut po godz. 11 służby ratunkowe z Gorlickiego zostały zaalarmowane o zdarzeniu drogowym z udziałem jednego samochodu osobowego w miejscowości Brzana.
Tragedia w Brzanie. Samochód wypadł z drogi. Nie żyje kobieta [AKTUALIZACJA]

Autor: Fot. ilustracyjne/halogorlice.info

 

Na miejscu pracują druhowie z Brzany i Bobowej oraz strażacy z gorlickiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Jest też policja i trzy zespoły ratownictwa medycznego.

Trzy osoby biorące udział w zdarzeniu są poszkodowane.

Więcej informacji wkrótce.

 

AKTUALIZACJA (godz. 13.40)

Ze wstępnych informacji wynika, że samochód osobowy potrącił pieszą, a następnie wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Niestety pomimo starań ratowników nie udało się przywrócić funkcji życiowych kobiecie. Służby pracują na miejscu zdarzenia. Droga jest całkowicie zablokowana.

 

AKTUALIZACJA (KPP w Gorlicach)

Kierujący volkswagenem 21-letni mieszkaniec Brzany, podróżując z pasażerem (lat 25), na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i śmiertelnie potrącił pieszą – 51-letnią mieszkankę Brzany.

Po potrąceniu pieszej osobówka uderzyła w drzewo, a następnie w zaparkowany w pobliżu samochód marki Toyota. Kierowca i pasażer z obrażeniami trafili do szpitala – powiedział nam aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo śledcza pod kierunkiem prokuratora, decyzją którego ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych. Samochód trafił na policyjny parking. Kierowca, który spowodował wypadek był trzeźwy.

 


ReklamaAeroklub Podhalański Nowy Sącz - przejmij stery i zostań pilotem - szkoelnie samolotowe - szkolenie szybowcowe - szkolenie do licencji samolotowej - szkolenie dodatkowe - ZADZWOŃ 18 444 84 09
ReklamaPowiat Gorlicki - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza osoby z niepełnosprawnościami do udziału w finansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych programie "Aktywny samorząd - edycja 2025
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama4 Strony Karpat Festiwal folkowy - gorlicki Rynek, 23-24.08.2025
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 15°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12