Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Jak się ustrzec nowotworów? Spotkanie z cenionym onkologiem już pojutrze

Oceń

W ramach programu „Prozdrowotne oddziaływania edukacyjne na rzecz zmniejszania umieralności na nowotwory w Małopolsce” Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza w Tarnowie zaprasza na spotkanie on-line, w czasie którego będzie można zadawać pytania: by diagnoza nie była wyrokiem.
Jak się ustrzec nowotworów? Spotkanie z cenionym onkologiem już pojutrze
Autor: Fot. ilustracyjne/freepik

 

Spotkanie edukacyjne i wykład on-line, którego tematem przewodnim będzie problemem chorób nowotworowych odbędzie się w najbliższą środę (27 października) o godz. 13.

Temat spotkania brzmi: Zdążyć przed rakiem. Wykład poprowadzi znany i ceniony lekarz onkolog dr Maria Srebro-Stańczyk, którą w czasie spotkania będą wspierać: dr n. med. Anna Kornaś i pielęgniarka onkologiczna Katarzyna Stefańska.

W trakcie spotkania będzie również możliwość zadawania pytań.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy kliknąć w link dostępny >>>TUTAJ
 

Program skierowany jest do wszystkich dorosłych mieszkańców województwa małopolskiego, którzy chcą poznać najczęstsze objawy nowotworów, nauczyć się obserwować swoje ciało i wzmocnić swoją wrażliwość onkologiczną.
 

Źródło info: UM w Bobowej


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a