Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ
Reklama Jak pokonać ślimaki, zwabić pszczoły, odstraszyć mszyce?  – EKO-TECH Gorlice, ul. 11 Listopada 27
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Spacerkiem po nowym moście w Sękowej [VIDEO/FOTO]

Oceń

Co słychać na budowie nowej przeprawy nad Sękówką? Przekonajcie się sami, oglądając nasz film i zdjęcia.
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

 

W miniony piątek (29 października), tuż po godzinie 5 rano rozpoczął się bardzo ważny etap budowy nowego mostu łączącego Siary z Sękową, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 977. W pierwszych promieniach słońca rozpoczęło się betonowanie płyty mostu: dziś widzimy efekt tej pracy.

Jak informuje na swojej stronie Urząd Gminy w Sękowej:

Do zalania górnej konstrukcji mostu wykorzystane zostanie ok. 900 metrów sześciennych betonu. Po ok 14 dniach od zalania mostu nastąpią dalsze intensywne prace zmierzające do ostatecznego wykończenia powierzchni mostu w celu uzyskania przejezdności.

 

Jeśli prace będą postępowały zgodnie z planem i nie pojawią się żadne problemy związane z załamaniem pogody, to jeszcze w tym roku most nad Sękówką zyska przejezdność i skończą się problemy zakorkowanego wjazdu do Gorlic od strony ul. Dukielskiej.

 

Na budowie nowego mostu w Sękowej


Napisz komentarz
Komentarze
kierowca 01.11.2021 16:08
Z tego co widać szersze będą przejścia jak przejazd autami, czy autobusami. Tak utrudniają barany projektujące. Przykład: wyjazd z Kauflandu, skręt pod szpital z Kochanowskiego, na zawodziu skręt na Kościuszki. Chodniki dla żuli, a autobusy ledwo wyrabiają jadąc po pasie sąsiednim na Sokół. Jest się nad czym zastanowić nad złośliwymi projektantami(nie ma wzmianki w przepisach o tym).

L
konopnicka 02.11.2021 08:23
kierowca ty już najlepiej spakuj się wyjedź i nie wracaj

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama Auto Złom Gubała – kasacja pojazdów, sprzedaż części, Zagórzany 724 | UWAGA! W promieniu 50 kilometrów od naszej siedziby nie pobieramy żadnych opłat za transport pojadu do kasacji!