Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
WAŻNE
Reklama Sklep odzieżowy Roma, Gorlice, ul. Ogrodowa 25
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach - REKRUTACJA - sprawdź ofertę
ReklamaZostań uczniem Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach - trwa rekrutacja 2025/26

Gorlice. Kolizja i dachowanie na osiedlu Królów [AKTUALIZACJA]

Podziel się
Oceń

Dzisiaj (26 listopada) kilka minut po godz. 11 na ulicy Mieszka I w Gorlicach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

 

Na miejscu pracują strażacy z gorlickiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, policjanci i załoga pogotowia ratunkowego.

Z niewyjaśnionych w tym momencie przyczyn doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych, w wyniku którego jeden z nich dachował.

Ruch w miejscu zdarzenia jest utrudniony.

 

 


Miejsce zdarzenia:

 

AKTUALIZACJA (KPP w Gorlicach, 29 listopada 2021)

Policjanci zostali wezwani do kolizji czterokołowca lekkiego marki Aixam i osobowego volkswagena. Kierowca tego pierwszego pojazdu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu drugiemu i doprowadził do stłuczki. Sprawca, mieszkaniec Siar, został ukarany 220 zł mandatem i sześcioma punktami – powiedział aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

 

Więcej zdarzeń z Gorlickiego z ostatnich dni (26-28 listopada 2021) znajdziecie >>>Weekendowa kronika drogowa. Nietrzeźwi, parkingowe stłuczki i dachowanie na jednym z gorlickich osiedli



Napisz komentarz

Komentarze

Jurand ze Spychowa 26.11.2021 21:14
Ten pojazd powinien jezdzić scieżką rowerową - ma prędkość roweru a zajmuje cały pas. Ile razy można za tym czymś jechać 40 km/h na obwodnicy w Gliniku? Powinna być określona minimalna prędkość, bo mnie czasem krew zalewa!!!

Ug 26.11.2021 17:36
Kawał filmu ??

m 26.11.2021 14:12
To mikrocar pojazd na który nie trzeba mieć prawa jazdy B tylko AM.

Szofer 26.11.2021 13:17
Widziałem,, takie " auto jak wymijało się z TIR-em ,, latało" po całej drodze ,podmuch wiatru go rzucał jak ciapaty kamieniem.

kl 26.11.2021 12:27
dachowany pojazd to nie samochód

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaPrace wysokościowe - szybko, solidnie i sprawnie - Adam Piątkiewicz Alp-Lin
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
POPULARNE
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 17°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama