Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama
ReklamaZnajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama
Reklama

Choinka zawitała na gorlicki Rynek. Jak w tym roku będzie przyozdobiona?

Podziel się
Oceń

Wczoraj (26 listopada) do naszego miasta zawitała świąteczna choinka. Przybyła z Dominikowic, gdzie jeszcze kilkadziesiąt godzin wcześniej zdobiła ogród pani Lucyny.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

 

10-metrowy świerk srebrny jest już w centralnym miejscu gorlickiego Rynku, drzewko ma bardzo gęstą i regularną strukturę, jest bardzo ładne i wzbudza zachwyt przechodniów. Jeszcze lepiej będzie wyglądać po przystrojeniu, co nastąpi początkiem przyszłego tygodnia.

W najbliższym czasie prognozowane jest ochłodzenie i opady śniegu, co sprawi, że będziemy mogli poczuć na własnej skórze atmosferę zbliżających się świąt.

Jeśli ktoś nie widział jeszcze gorlickiej choinki, to zapraszamy do obejrzenia naszego filmu.

 

A jak wyglądała choinka w ubiegłym roku? Zobaczcie >>>Na gorlickim Rynku stanął świerk mierzący ponad 10 metrów


Napisz komentarz

Komentarze

aaa 28.11.2021 16:16
Bardzo ładna i kształtna w tym roku.

Podpis 28.11.2021 09:44
Szkoda mi tego drzewa i mam nadzieję, że kiedyś Gorlice zamiast ścinać i stawiać na parę tygodni zaczną sadzić. Naprawdę nie rozumiem co to za radość żeby postało chwile a później do pieca :( Czy nie dałoby rady, w ramach walki z betonozą, zasadzić na placu takiego świerka i niech sobie rośnie następne 100 lat?

strona wuwuwu 29.11.2021 07:37
No właśnie. Np. przy budynku urzędu gminy w Uściu Gorlickim rosną sobie od lat takie drzewka. Jak przychodzi czas, to mają gotowe choinki - wystarczy włączyć oświetlenie i już jest świątecznie.

Franek 28.11.2021 01:20
Bedzie jakaś nowość? czy znowu zostanie narzucona kupa światełek i choinka znów będzie wyglądać tak jak zawsze, choć i tak lepiej jak z czerwonymi lampkami i tysiącem przedłużaczy ???, kiedys to było…..

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaSkup katalizatorów i filtrów DPF - Gorlice, ul. Wyszyńskiego  tel. 536 420 420
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, tel. 733 920 260 - Oferujemy: wizualizacje 3D, fachowe doradztwo. U nas kupisz: płytki, ceramikę, kabiny, wanny, armaturę łazienkową, meble i wyposażenie łazienkowe. SPRAWDŹ OFERTĘ
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Pracownicy gorlickiego ZUS-u wychodzą przed budynek. „Gorlice. Popieramy związki zawodowe”WAŻNE Pracownicy gorlickiego ZUS-u wychodzą przed budynek. „Gorlice. Popieramy związki zawodowe” Protest w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych nabiera ogólnopolskiego wymiaru. Do akcji solidarnościowej dołączają także pracownicy gorlickiego oddziału, którzy punktualnie w południe wyszli przed siedzibę instytucji.Data dodania artykułu: 02.04.2026 11:58Liczba komentarzy artykułu: 10Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 13zdjęcie przedstawia grupę kobiet Ekipa Polsatu w Uściu Gorlickim. Marcelina Zawadzka zachwycona Beskidem Niskim [FOTO/VIDEO] Uście Gorlickie znalazło się na trasie ogólnopolskiego programu telewizyjnego, który tej wiosny odwiedza różne zakątki kraju. W ramach cyklu „W Polskę jedziemy”, emitowanego w „Halo tu Polsat”, do gminy przyjechała ekipa z Marceliną Zawadzką. Beskid Niski to kolejny przystanek na mapie programu prowadzonego przez byłą Miss Polonię, a obecnie prezenterkę Polsatu.Data dodania artykułu: 09.04.2026 17:54Liczba komentarzy artykułu: 3Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 12zdjęcie przedstawia fioletowy kwiat Tak będzie w Niedzielę Wielkanocną | Prognoza pogody na dziś - halogorlice.info W Wielkanoc przez Polskę będzie wędrował bardziej aktywny front chłodny. Nie będzie miał on jednak jeszcze wpływu na pogodę bezpośrednio w naszej okolicy. Przed nami zatem stabilny i przede wszystkim ciepły dzień.Data dodania artykułu: 05.04.2026 05:40Liczba komentarzy artykułu: 1Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 6
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
słabe opady deszczu

Temperatura: 14°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 16 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: RozsądnyTreść komentarza: Nie przepisy tylko złośliwość władzy i urzędników ZDW i Miasta Gorlice. Przy Stróżowskiej wszyscy mają wyjazd w obie strony. Mają też sklepy spożywcze do których jeździ się wielokrotnie częściej. Zjazdy są w o wiele gorszych miejscach, z Delikatesów Centrum wyjazd jest na zakręcie (zero widoczności), a z Lidera prosto na przejście dla pieszych.Data dodania komentarza: 17.04.2026, 11:30Źródło komentarza: Problem na ul. Stróżowskiej. Tu w lewo nie skręcisz [FOTO]Autor komentarza: jaTreść komentarza: Przecież Burmistrz znaków nie stawia , był plan budowy i wiedzieli jak będzie a radna musi mieć bony na te stacje bo ona robi raban a właściciel stacji milczyData dodania komentarza: 17.04.2026, 11:13Źródło komentarza: Problem na ul. Stróżowskiej. Tu w lewo nie skręcisz [FOTO]Autor komentarza: BorysTreść komentarza: Dzisiaj ulicę judokę się od A do Z a nie tylko nawierzchnie. Teraz będą wodociągi, katalizatorze, telekomunikacja i energetyka ciąć drogę.Gdzie jest odwodnienie, kanalizacja burzowa i pobocze nie wspominając o chodniku? Kiedy będą pomalowane znaki na drodze jak zebry i zamontowane znaki drogowe?Data dodania komentarza: 17.04.2026, 07:38Źródło komentarza: Ulica Gajowa po modernizacji. Nowa nawierzchnia i lepsze odwodnienie [FOTO]Autor komentarza: J23 nadajeTreść komentarza: Trudno komentować brak zachowań dorosłych.... Gdzieś w pobliżu byli rodzice? Bo gówniarze to gówniarze. No mi by tato za coś takiego skóre na d...pie paskiem wygarbował... No ale mi do głowy by za dziecka przyszło takie zabawy urzadzać. Ech mamo i tato tych dziciaków.... Krzywo sobie wyobrażam starość Waszą przy nich... Ale to bezstresowe wychowanie...Data dodania komentarza: 16.04.2026, 23:40Źródło komentarza: Incydent na gorlickim Rynku. Dzieci skopały świąteczne makiety jajek [FOTO/VIDEO]
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12