Temat remontu krytej pływalni w Gorlicach jest nie tylko interesujący, ale i bardzo ważny. Po cyklu przetargów i pomyślnym ich zakończeniu pojawiały się problemy z domknięciem budżetu. Kolejne przeszkody były związane z dostępnością materiałów budowlanych. Problem ten rozumieją doskonale wszyscy, którzy obecnie budują domy czy przeprowadzają choćby proste remonty. Ceny materiałów budowlanych pofrunęły w górę, a mimo to nie sposób było ich nabyć.
Kiedy powrócimy na krytą pływalnię?
W rozmowie z nami dyrektor gorlickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji podał planowany termin zakończenia inwestycji – zdradzamy Wam szczegóły w naszym materiale video. Obecnie największym problemem jest właśnie dostępność materiałów budowlanych, które w przypadku budowy basenu są niezwykle specyficzne, niszowe. Wiele elementów, które będą wykorzystane przy tworzeniu nowej infrastruktury basenowej to towary sprowadzane zza granicy. Prace w obiekcie nieustannie trwają, więc jeśli rzeczywistość rynkowa nie utrudni zamknięcia projektu, już niedługo będziemy mogli powrócić na pływalnię.
Dlaczego to takie ważne?
Pływanie i rekreacja na tym obiekcie jest sposobem nie tylko na rozrywkę, ale i utrzymanie dobrego zdrowia. Wielu mieszkańców regionu wybierało wyjście na pływalnię, jako formę rehabilitacji i sposób na wzmocnienie organizmu. Odcięcie nas od tej przestrzeni przerwało dla wielu osób możliwość zadbania o swoje zdrowie w najlepszy sposób. Nadzieja na ponowne otwarcie basenu jest więc ogromna, a poprawa kondycji fizycznej wielu mieszkańców bardzo szybko wynagrodzi wszelkie koszty i niedogodności związane z organizacją tej inwestycji.












![Gmina Gorlice. Koło Gospodyń Wiejskich obchodzi 75-lecie istnienia [FOTO] zdjęcie przedstawia uczestników biorących udział w jubileuszu 75 lecia KGW w Bystrej](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gmina-gorlice-kolo-gospodyn-wiejskich-obchodzi-75-lecie-istnienia-foto-1770496601.jpg)


![Czy to było włamanie? Policja na ul. Kochanowskiego [FOTO] zdjęcie przedstawia policyjny radiowóz](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-wlamanie-do-mieszkania-1770408598.jpg)
![Kino Helios | Repertuar na bieżący tydzień [6-12 lutego] Zdjęcie przedstawia plakaty filmów wyświetlanych w kinie Helios w Nowym Sączu](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-kino-helios-repertuar-na-biezacy-tydzien-6-13-luty-1770321237.jpg)



![Mój przyjaciel Masaj w Gorlicach. Elżbieta Wiejaczka o życiu w tanzańskiej wiosce [FOTO/VIDEO] zdjęcie przedstawia kobietę z czerwonymi koralami i mikrofonem przy ustach](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-moj-przyjaciel-masaj-w-gorlicach-elzbieta-wiejaczka-o-zyciu-w-tanzanskiej-wiosce-foto-1769200543.jpg)

![Rozpoczął się 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [PROGRAM] zdjęcie przedstawia dwóch chłopaków na ulicy](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-rozpoczal-sie-34-final-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy-program-1769336771.jpg)





![Gorlice. Zdarzenie pojazdów na ul. Sikorskiego. Są ranni [FOTO/VIDEO] zdjęcie przedstawia karetkę pogotowia, dwa rozbite samochody](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gorlice-zdarzenie-drogowe-na-ul-sikorskiego-1770374499.jpg)
![Ten kierowca zostawił chyba mózg w domu [VIDEO] zdjęcie przedstawia samochody na jezdni](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-ten-kierowca-zostawil-chyba-mozg-w-domu-1770279643.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze