Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama MULTISERWIS | Szewc • grawer • dorabianie kluczy • pieczątki • ksero | Zapraszamy – ul. Legionów 6a GORLICE
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Zapraszamy na zakupy do Galerii Gorlickiej. Kupisz tu wszystko co potrzebne na rozpoczęcie roku szkolnego 2025/26
Reklama 15-17 sierpnia - XIII Festiwal Archeologiczny Dwa Oblicza w Skansenie Archeologicznym Karpacka Troja w Trzcinicy

Książkowe rekomendacje prosto z miejskiej biblioteki!

Podziel się
Oceń

Dla każdego coś dobrego! Sprawdźcie sami!
Książkowe rekomendacje prosto z miejskiej biblioteki!

Autor: Fot. ilustracyjne/freepik

 

Joanna Kalisz-Dziki poleca długo wyczekiwaną biografię Zuzanny Ginczanki, pt. Ginczanka: nie upilnuje mnie nikt. Autorka książki, Izolda Kiec zebrała i zweryfikowała dotychczasowe informacje na temat poetki oraz uzupełniła je o niepublikowane wcześniej relacje jej znajomych, a także fakty zgromadzone podczas wieloletnich poszukiwań w archiwach. 

Ewa Bochenek poleca publikację pt. Atlas osobliwości: przewodnik po ukrytych cudach świata, autorstwa Joshuy Foera, Dylana Thurasa, oraz Elli Morton. Jest to książka, która w równej mierze zdumiewa, co inspiruje do podróży po najdziwniejszych zakątkach świata.

Barbara Szczepanik poleca książkę pt. Cyberzaburzenia: cyberuzależnienia, autorstwa Mariusza Z. Jędrzejko, Agnieszki Taper i Tomasza Kozłowskiego. Jest to pierwsze w Polsce kompleksowe studium problemu cyberzaburzeń, przygotowane przez zespół pracowników i współpracowników WSBiP. 

Beata Mituś rekomenduje powieść Dziewczyna ze szkła, autorstwa Laury Anderson Kurk. Jest to poruszająca historia o tym, że przyjęcie najcenniejszych darów wymaga odwagi, a to, co świat uważa za słabość, może okazać się największą siłą.

Ewa Tempińska rekomenduje książkę Państwo Gucwińscy: zwierzęta i ludzie, autorstwa Marka Górlikowskiego. Jest to niezwykła historia niezwykłych ludzi oraz ich wrocławskiego ogrodu zoologicznego.

Marta Karp poleca książkę pt. Zniewoleni. Jest to pierwszy tom poruszającej sagi Niepołomice, autorstwa Edyty Świętek.

Natalia Karasińska rekomenduje książkę wydaną przez Wiolettę Żelazowską, pt. Podatki 2021: ordynacja podatkowa, podatki dochodowe, VAT i akcyza, spadki i darowizny, czynności cywilnoprawne, opłata skarbowa, podatki i opłaty lokalne, podatek zryczałtowany oraz rozporządzenia wykonawcze. Jest to kompleksowy zbiór podatkowych aktów prawnych z aktualnym stanem prawnym.


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAeroklub Podhalański Nowy Sącz - przejmij stery i zostań pilotem - szkoelnie samolotowe - szkolenie szybowcowe - szkolenie do licencji samolotowej - szkolenie dodatkowe - ZADZWOŃ 18 444 84 09
ReklamaPowiat Gorlicki - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza osoby z niepełnosprawnościami do udziału w finansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych programie "Aktywny samorząd - edycja 2025
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama4 Strony Karpat Festiwal folkowy - gorlicki Rynek, 23-24.08.2025
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 14°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego