Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A
Reklama X edycja Karpackiego Festiwalu Archeologicznego Dwa Oblicza w Karpackiej Troi 19-21 sierpnia 2022

Rożnowice. Kierowca seicento z ułańską fantazją

Oceń

Podsumowanie ostatnich listopadowych dni na drogach naszego powiatu.
Rożnowice. Kierowca seicento z ułańską fantazją
Autor: Fot. ilustracyjne/policja.pl

 

Gorlice, ulica Biecka. Kolizja na skrzyżowaniu

W poniedziałkowy poranek (29 listopada) kierowca motoroweru, mieszkaniec Kobylanki, na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy mitsubishi i doprowadził do kolizji pojazdów. Motorowerzysta został ukarany 220 zł mandatem i sześcioma punktami.


Libusza. Cofanie zakończone mandatem

Jeszcze przed południem kierowca renaulta nie zachował szczególnej ostrożności podczas cofania i najechał na stojące za nim suzuki. Rzeszowianin siedzący za kierownicą renaulta dostał 220 zł mandat i sześć punktów karnych.


Rożnowice. Kierowca seicento z ułańską fantazją

Wczoraj (30 listopada) około godz. 10.30 policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę fiata. Okazało się, że siedzący za kierownicą osobówki mieszkaniec Rożnowic jest kompletnie pijany.

Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie mężczyzny znajduje się 2,1 promila alkoholu, a ponadto mężczyzna wsiadł za kierownicę swojego samochodu pomimo decyzji starosty o cofnięciu mu uprawnień oraz bez ważnego przeglądu technicznego pojazdu – wylicza aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

 

Po policyjnych czynnościach mieszkaniec Rożnowic został zwolniony do domu. Natomiast jego samochód został przekazany wskazanej przez niego osobie.

Po wytrzeźwieniu kierowca fiata seicento ma stawić się do komendy, ale bez wątpienia za wszystkie swoje przewinienia odpowie przed sądem.


Gorlice, ulica Kopernika. Parkingowa stłuczka

Niespełna godzinę później gorliczanin siedzący za kierownicą renaulta nie zachował szczególnej ostrożności podczas cofania i uderzył w zaparkowanego forda. Do zdarzenia doszło poza drogą publiczną, a w zaparkowanym samochodzie nikogo nie było, dlatego sprawca kolizji został ukarany 50 zł mandatem.

 


Napisz komentarz
Komentarze
Szofer 01.12.2021 14:42
Niedługo dojdzie do tego, że za spowodowanie kolizji kara będzie 5 zł.

ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023
a