Stary posterunek został dosłownie zrównany z ziemią, ale budynek pochodzący z 1974 roku w żaden sposób nie spełniał oczekiwań i wymogów, a dodatkowo remontowanie go nie miało żadnego uzasadnienia ekonomicznego.
Nowoczesny posterunek, który możecie obejrzeć w naszej galerii, został zaprojektowany dla 18 policjantów (do tej pory w posterunku policji w Uściu Gorlickim pracowało 10 policjantów i dwie osoby cywilne).
Jak Wam się podoba?
Źródło foto: KPP w Gorlicach


![Mundurowi z Uścia Gorlickiego już niedługo będą „na swoim” [FOTO] Mundurowi z Uścia Gorlickiego już niedługo będą „na swoim” [FOTO]](https://static2.halogorlice.info/data/articles/xl-mundurowi-z-uscia-gorlickiego-juz-niedlugo-beda-na-swoim-foto-1652222581.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze