Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Dom zbudowany z cegiełek dobrych serc. Egzamin z dobroczynności zdawaliśmy w tym roku wielokrotnie

Oceń

Regularnie pojawiają się informacje o postępach budowy domu dla pogorzelców z Siedlisk. Potrzeby są jednak nadal ogromne, a podwyżki cen materiałów budowlanych powodują, że do końca jeszcze daleko. Dzięki wielu darczyńcom to, co wydawało się niemożliwe, jest w zasięgu ręki.
Dom zbudowany z cegiełek dobrych serc. Egzamin z dobroczynności zdawaliśmy w tym roku wielokrotnie
Autor: Fot. ilustracyjne/halogorlice.info ©

 

W mijającym roku egzamin z dobroczynności mieszkańcy naszego regionu zdawali wielokrotnie. Takie gesty w okresie świątecznym są tylko potwierdzeniem tego, co robili przez cały rok.

Jak pisze Małgorzata Molendowicz na stronie naszabobowa.pl, dom dla pogorzelców z Siedlisk

został zbudowany z cegiełek dobrych serc darczyńców.

 

Przedświąteczne licytacje zakończone sukcesem

W czasie niemal 170 licytacji prowadzonych ostatnio na rzecz pogorzelców z Siedlisk udało się zebrać niemal 20 tys. złotych. Licytowano rękodzieło, dzieła sztuki, przedmioty codziennego użytku. Dzięki temu potrzebujący są nieco bliżej wejścia do nowego, bezpiecznego domu.

Obecnie dom dla pogorzelców z Siedlisk stoi już w stanie surowym. Jego wzniesienie to efekt ogromnego zaangażowania wielu ludzi, którzy przez cały mijający rok włączali się w pomoc tym osobom potrzebującym.

To sytuacja, w której wygrywają wszyscy: Ci, którzy dzięki dobrym sercom mieszkańców będą mieć bezpieczny dom i Ci, którzy włączając się w tę akcję wzmacniają poczucie lokalnej solidarności i wzajemnego zrozumienia. To dobro w działaniu.

 

Źródło info: naszabobowa.pl

Posłuchaj też serwisu informacyjnego:

 


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a