Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Łużna. Piękny plac zabaw na razie w zimowej szacie, ale już gotowy na przyjęcie młodych odkrywców

Oceń

Nowy plac rekreacyjno-sportowy powstał tuż obok Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Woli Łużańskiej. Całość jest piękna i kolorowa, a co najważniejsze: bezpieczna i ogólnodostępna!
Łużna. Piękny plac zabaw na razie w zimowej szacie, ale już gotowy na przyjęcie młodych odkrywców
Autor: Fot. UG w Łużnej

 

Pierwsze zdjęcia placu pokazują go w pod śnieżną pierzynką. Obecny deszcz i błoto także nie sprzyjają zabawie, ale już niedługo najmłodsi mieszkańcy gminy będą mogli dokazywać na nowym, wyczekiwanym placu zabaw.


Dla każdego coś miłego

Dla najmłodszych dzieci przeznaczona jest część placu po prawej stronie istniejącego chodnika. Tematyka tej części placu to kosmos, dlatego wszystkie urządzenia i obiekty sportowo-rekreacyjne są związane właśnie z tym zagadnieniem.

Po drugiej stronie znajduje się przestrzeń dla starszych. Tam znajdziemy jeden duży zestaw do zabawy i rekreacji.
Trzecia część oddanej właśnie inwestycji to siłownia na świeżym powietrzu dedykowana zarówno młodzieży jak i osobom dorosłym. Znajdziemy tam m.in. wahadło-narciarza, prasę nożną i wioślarza.

Całość przestrzeni dopełniają ławeczki i kosze na śmieci.


To nie koniec zmian

Już na wiosnę przestrzeń zazieleni się i to nie tylko od istniejących już w okolicy roślin, ale także nowych, które zostaną nadsadzone z nadejściem nowej pory roku. Całość będzie dostępna przez okrągły rok, oczywiście bezpłatnie. Bezpieczeństwo pobytu gwarantować ma ogrodzenie, które stanowi integralny element całego kompleksu sportowo-rekreacyjnego.

Łączny koszt realizacji całego tego zadania wyniósł niemal 130 tysięcy złotych.

 

Źródło info: UG w Łużnej

 


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a