Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Solidna dawka zdrowych emocji. Centrum narciarskie Master-Ski w Tyliczu zaprasza

Oceń

Na pięknych beskidzkich stokach czeka kraina pełna atrakcji i emocji. Białe szaleństwo jeszcze nigdy nie było tak ekscytujące! Niezwykła przygoda na nartach lub snowboardzie czeka na Ciebie w Centrum narciarskim Master-Ski w Tyliczu.
Solidna dawka zdrowych emocji. Centrum narciarskie Master-Ski w Tyliczu zaprasza
Autor: Fot. Centrum narciarskie i stok Master-Ski

 

Pod trasy zjazdowe dojedziesz wygodnie drogą nr 75, a oznakowanie łatwo pozwoli Ci trafić pod parking i dalej do Centrum Narciarskiego Master-Ski. Uśmiechnięte twarze innych gości dadzą Ci pewność: to idealne miejsce na świetną, zimową zabawę!

 

Różnorodność tras i piękne widoki w Tyliczu

Na osiem dostępnych obecnie tras wyjedziesz kolejką krzesełkową lub odpowiednimi wyciągami. Już wtedy będziesz pewny, że znalazłeś się we właściwym miejscu we właściwym czasie. Ponad koronami drzew zaczerpniesz świeżego beskidzkiego powietrza.

Chwila relaksu przy podziwianiu przyrody i zapierających dech w piersiach krajobrazów w Tyliczu na pograniczu Beskidu Sądeckiego i Niskiego, a potem już tylko poczucie wolności i powiew wiatru na twarzy, w czasie zjazdu.

 

Trasy nie tylko dla doświadczonych miłośników sportów zimowych

Przygotowane dla Was trasy zjazdowe mają długość od 150 do 1350 metrów. Pozwolą spróbować swoich sił początkującym jak i bardziej doświadczonym narciarzom i miłośnikom snowboardu. Trasa jest oświetlona, ratrakowana i sztucznie naśnieżana, co powoduje, że na ekscytujące zjazdy możesz przybyć zarówno tuż po otwarciu stoku, jak i wieczorem.

 

Idealne miejsce także dla początkujących amatorów białego szaleństwa

Na tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nartami lub snowboardem czekają instruktorzy, którzy pomogą Ci rozpocząć przygodę na stoku.

W Centrum narciarskim Master Ski w Tyliczu swoich sił mogą spróbować także najmłodsi: czekają tu dla nich liczne atrakcje, w tym przedszkole narciarskie, poletko do jazdy na sankach czy zimowy plac zabaw.

Na facebookowym fanpage centrum narciarskiego Master-Ski w Tyliczu znajdziesz aktualne informacje o godzinach otwarcia i warunkach na stoku, a aktualny cennik i informacje o dodatkowych atrakcjach znajdziesz na stronie internetowej.

 

Masz pytania? Zadzwoń: +48 664 641 508

 

 Napisz komentarz
Komentarze
o tak 09.01.2022 20:03
kto moze niech jedzie,wszystko tam ok. przyjemnie nawet tylko popatrzec na smigajacych po stoku.NAPRAWDE warto.

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a