Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

To oni zasłużyli na nagrody burmistrza [ZDJĘCIA]

Oceń

Osoby z osiągnięciami w twórczości artystycznej, upowszechniające kulturę, mające wybitne wyniki sportowe i propagujące kulturę fizyczną w naszym mieście zostali wyróżnieni przez burmistrza Gorlic Rafała Kuklę podczas spotkania noworocznego.
To oni zasłużyli na nagrody burmistrza [ZDJĘCIA]
Autor: Fot. ilustracyjne/halogorlice.info ©

 

Areną spotkania była pachnąca jeszcze nowością sala gimnastyczna nowo wyremontowanego budynku Sokoła w Gorlicach.

Po gali wręczenia wyróżnień i nagród przedstawiciele stowarzyszeń sportowych odebrali symboliczne statuetki symbolizujące klucze do obiektu, a wszyscy zebrani goście wznieśli noworoczny toast.

Nagrody Burmistrza za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury: Zespół Teatralny Czterech Pokoleń „Otwarte Drzwi”, Angelika Jędrzejowska, Grzegorz Karpiński, Urszula Karasińska, Marcin Fejklowicz, Roman Dziubina, Krystyna Róż-Pasek, Natalia Małecka-Nowak i Olga Gałek.

 

Nagrodzeni w dziedzinie sportu i upowszechniania kultury fizycznej: Piotr Gawlak, Marcin Zygmunt, Oskar Cionek, Piotr Tomalski, Dawid Tajak, Daniel Szczygieł, Grzegorz Góra, Tomasz Mordarski, Adrian Turek, Sebastian Turek, Marcin Góra, Grzegorz Brudziński, Maciej Serafin, Mariusz Pietrzycki i Mariusz Polak.

Wyróżnieni w dziadzinie sportu i upowszechniania kultury fizycznej: Rafał Liana, Tomasz Chmura, Krzysztof Mrozek, Konstanty Mrozek, Szymon Boczoń, Adam Rachwał, Paweł Szarowicz i Sebastian Guzik.

 

Uroczystość uświetnił wspaniały występ Kwartetu Galicyjskiego, który wystąpił w składzie Joanna Kiełbasa, Martyna Bulzak, Ewa Borcz, Gabriela Lipień. W świąteczny nastrój wykonaniem kolęd i piosenek świątecznych wprowadziła widzów Emilia Cisowska.

Nasze artystki to perełki lokalnej kultury, które wyniosły wczorajszą imprezę na zdecydowanie wyższy poziom i nadały jej wyjątkowego, odświętnego blichtru.

 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
tomi 13.01.2022 19:36
hmmm, ciekawe... co roku pomija się organizacje, która organizuje imprezy sportowe i ściąga w Beskid Niski chyba najwięcej zawodników z całej Polski (i nawet Maraton Gorlice ani Rajd Magurski nie jest blisko tego wyniku). Czyżby osoby z tej organizacji za głośno krytykowały na forum publicznym działania urzędu miasta, powiatu, gmin itp. ?

Gorliczanka 12.01.2022 21:37
Patrząc po zebranym gronie są równi i równiejsi.zwykłemu obywatelowi wlepia się mandat za brak maseczki, a tu można wszystko.żałosne widowisko w czasach pandemi

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a