Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Zmarły dwie cenione nauczycielki. Społeczności szkolne pogrążone w żałobie

Oceń

W ostatnich dniach dotarły do nas smutne informacje o śmierci dwóch nauczycielek – jedna z nich przez lata uczyła języka polskiego młodych bobowian, a druga matematyki w ogólniaku w Bieczu i podstawówce w Racławicach.
Zmarły dwie cenione nauczycielki. Społeczności szkolne pogrążone w żałobie
Autor: Fot. ilustracyjne/pixabay

 

Śp. Ewa Podobińska była cenioną nauczycielką języka polskiego i wychowawczynią w Szkole Podstawowej w Bobowej. Nauczyciele z bobowskiej podstawówki wspominają ją jako oddanego pedagoga i dobrą koleżankę.

Świętej pamięci Ewa Podobińska zmarła 15 stycznia. Dzisiaj (18 stycznia) o godz. 14 w kościele parafialnym w Jankowej odbędzie się msza żałobna w jej intencji.

Z kolei wczoraj (17 stycznia) na stronie bieckiego Ratusza pojawiły się kondolencje burmistrza skierowane do rodziny i bliskich śp. Heleny Kucharskiej-Bartnickiej, która przez lata była cenioną nauczycielką w Szkole Podstawowej w Racławicach oraz długoletnim nauczycielem matematyki w Liceum Ogólnokształcącym w Bieczu.

 

Źródło info: sp.bobowa.pl/biecz.pl

 

 


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a