Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Siedmiocyfrowa kwota za remont Gorlickiego Centrum Kultury ma być wystarczająca. Ogłoszono przetarg

Oceń

Niedawno informowaliśmy o tym, jakie stawki zaproponowali w pierwszym przetargu potencjalni wykonawcy. Najtańsza propozycja niemal dwukrotnie przekraczała stawkę przewidzianą przez miasto.
Siedmiocyfrowa kwota za remont Gorlickiego Centrum Kultury ma być wystarczająca. Ogłoszono przetarg
Autor: Fot. halogorlice.info ©

 

Gorlickie Centrum Kultury niecierpliwie czeka na remont

Projekt przyszłej aranżacji może się podobać. Szeroka oferta dla młodszych i starszych mieszkańców regionu, sala kinowa, znakomita scena teatralna, godna wielkich spektakli... tyle w planach.

A jakie są realne szanse na zrealizowanie tego do wskazanego terminu w 2023 roku?

W połowie grudnia niecierpliwie czekaliśmy na ogłoszenie wyników przetargu na remont Gorlickiego Centrum Kultury. Tuż po opublikowaniu informacji o stawkach zaproponowanych zaproponowanych przez potencjalnych wykonawców wstrzymaliśmy oddech.

Najniższa propozycja była dwa razy droższa, niż wskazana przez miasto stawka przewidziana na ten cel >>>Czy do Gorlic powróci kino Legenda? Dziś ważą się losy Gorlickiego Centrum Kultury [AKTUALIZACJA]

 

Termin związania ofertami minął, a miasto nie zdecydowało się na podpisanie umowy z żadnym oferentem

Efektem tego jest opublikowanie informacji o uruchomieniu kolejnego przetargu, którego przedmiotem jest rewitalizacja Gorlickiego Centrum Kultury.

Termin składania ofert określono na 4 lutego 2022 roku. Oferty powinny być składane za pośrednictwem elektronicznej platformy zakupowej do godziny 13. Pół godziny później nastąpi otwarcie ofert. Krótko potem powinniśmy oficjalnie poznać ich treść.

Termin związania ofertą określono na 5 marca 2022 roku i wtedy najpóźniej powinniśmy się dowiedzieć, czy kolejny przetarg wyłonił przyszłego wykonawcę rewitalizacji.

To, co się nie zmieniło, to termin, w którym prace powinny zostać zakończone. Okres realizacji zamówienia określono na 31 maja 2023 roku.

Niezmienna pozostała także wartość zamówienia. Miasto jest gotowe przeznaczyć na te prace nieco ponad 6 milionów złotych (6 190 813,01 zł).

 

Czy tym razem uda się wyłonić wykonawcę?

 

Źródło info: UM w Gorlicach


Napisz komentarz
Komentarze
ted 21.01.2022 10:45
znowu?????????kilka lat temu wydano miliony na remont i już wszystko do naprawy????

Ten 21.01.2022 12:11
Nie było żadnego remontu wewnątrz.

NIE BYŁO???BYŁ REMONT 21.01.2022 13:27
Piątek, 13 listopada 2020Umowa na remont GCK podpisana!To informacja, na którą czekało wielu z nas – prawie 8 milionów złotych zostanie przeznaczone na gruntowną rewitalizację Gorlickiego Centrum Kultury! Budynek zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, modernizację przejdzie sala widowiskowa, scena i jej elementy, powstanie sala kinowa, kawiarnia oraz pokoje gościnne dla artystów.Szczegółowy zakres prac, jakie zamierza zrealizować Miasto Gorlice w ramach projektu obejmie:– Przebudowę układu pomieszczeń w przyziemiu dla rozmieszczenia nowych funkcji, w tym sal tanecznych i kawiarni w części frontowej budynku;– Modernizację pomieszczenia kina w poziomie przyziemia i parteru;– Budowę windy i klatki schodowej ewakuacyjnej w części frontowej budynku;– Przebudowę klatki schodowej w skrzydle od ul. Solidarności;– Przebudowę klatki schodowej w narożniku południowym budynku;– Przebudowę podłogi sali widowiskowej;– Modernizację wyposażenia technicznego sceny i sali widowiskowej;– Budowę przełączki na poziomie parteru dla poprawy warunków ewakuacji z sali widowiskowej i umożliwienia transportu między windą i kieszenią sceny;– Budowę wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła dla całego obiektu;– Przebudowę i remont istniejących pomieszczeń administracji i pracowni dla lokalizacji zakładanych funkcji użytkowych;– Przebudowę pomieszczeń w poziomie 2 p dla utworzenia kompleksu pokoi gościnnych;– Renowację wystroju sali widowiskowej i pomieszczeń traktu frontowego;– Modernizację istniejących instalacji wewnętrznych;– Dostosowanie zapleczy sanitarnych i toalet do obecnych wymogów.Szacunkowa wartość projektu wynosi 7 894 731,40 zł

T 25.01.2022 19:25
No i co z tym?

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a