Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Zapraszamy na zakupy do Galerii Gorlickiej. Kupisz tu wszystko co potrzebne na rozpoczęcie roku szkolnego 2025/26
Reklama 15-17 sierpnia - XIII Festiwal Archeologiczny Dwa Oblicza w Skansenie Archeologicznym Karpacka Troja w Trzcinicy

Klęczany. Zderzenie dwóch osobówek [AKTUALIZACJA]

Podziel się
Oceń

Dziś (23 stycznia) kilkanaście minut po godzinie 14 służby ratunkowe otrzymały wezwanie do zdarzenia drogowego w Klęczanach.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

 

Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów osobowych, bmw i volkswagena. Pierwszy z pojazdów, na którym widać uszkodzenia boku po stronie pasażera na wysokości tylnego nadkola, został wyrzucony z pasa jezdni. Pojazd wpadł do rowu, a potem uderzył w ogrodzenie. Wystrzeliły w nim poduszki i kurtyny powietrzne a w chwilę później zaczął wydobywać się dym.

Volkswagen z uszkodzonym przodem pozostał na jezdni. Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy z OSP Klęczany oraz JRG Gorlice, ZRM oraz policja.

Na całe szczęście nikt z osób podróżujących pojazdami nie został poszkodowany. Ratownicy sprawdzili stan zdrowia uczestników zdarzenia.

W miejscu kolizji na drodze krajowej nr 28 zorganizowano ruch wahadłowy.

 

AKTUALIZACJA (info z KPP w Gorlicach)

Kierowca bmw, mieszkaniec powiatu nowosądeckiego, skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy volkswagena i doprowadził do kolizji samochodów. Sprawca został ukarany 1020 zł mandatem i sześcioma punktami – informuje aspirat sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.


Więcej informacji dotyczących zdarzeń drogowych z ostatnich dni >>>Weekendowa kronika drogowa. Stłuczka tira i osobówki, dachowanie, nocna podróż zakończona odebraniem prawka



Napisz komentarz

Komentarze

facioo 24.01.2022 20:37
filmik za***szczy...

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaPowiat Gorlicki - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza osoby z niepełnosprawnościami do udziału w finansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych programie "Aktywny samorząd - edycja 2025
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama4 Strony Karpat Festiwal folkowy - gorlicki Rynek, 23-24.08.2025
Reklama
słabe opady deszczu

Temperatura: 16°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1007 hPa
Wiatr: 4 km/h

Reklama
Reklama