Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A
Reklama X edycja Karpackiego Festiwalu Archeologicznego Dwa Oblicza w Karpackiej Troi 19-21 sierpnia 2022

Halo! Tu weekend! Przegląd wydarzeń kulturalnych w pigułce

Oceń

Jak co tydzień, także i dzisiaj publikujemy zwiastuny imprez i wydarzeń kulturalnych na najbliższe dni.
Halo! Tu weekend! Przegląd wydarzeń kulturalnych w pigułce
Autor: Fot. ilustracyjne/pixabay

 

Od dzisiaj (28 stycznia) we foyer kasztelu w Szymbarku dostępna jest wystawa tematyczna z Ośrodka Dokumentacji i Historii Ziemi Żmigrodzkiej w Nowym Żmigrodzie, poświęcona Konfederacji Barskiej. Wystawę będzie można obejrzeć do 23 lutego 2022 roku.

 

Również od dzisiaj można obejrzeć wystawę kolażu Danuty Słyś-Tohl w oficynie dworskiej przy kasztelu w Szymbarku. Wystawa czynna będzie do 23 lutego 2022 roku.

 

Już dzisiaj (28 stycznia) o godz. 19 w Restauracji Pub Browaru Dukla odbędzie się koncert Arka Zawilińskiego, a w sobotę o godz. 17 zacznie się koncertowy maraton – na scenie browaru zobaczymy pięć zespołów. Licytacje na rzecz WOŚP w drugim dniu finału w Dukli poprowadzi Marek Rusinek redaktor radia RMF MAXXX.

 

Nie lada gratka czeka gorlickich kibiców siatkówki w najbliższą sobotę, bowiem do hali OSiR zjeżdża główny faworyt tegorocznych rozgrywek, drużyna KS Gród Czop Podegrodzie. Początek spotkania o godz. 18.

 

W ramach tegorocznego finału będziemy mogli wziąć udział w sobotniej sztafecie biegowej i w niedzielnym spotkaniu miłośników motoryzacji oraz wielkoorkiestrowej ślizgawce na gorlickim lodowisku. Ponadto każdy z nas będzie mógł obejrzeć wyjątkowy pokaz sztuk walki w odremontowanym budynku Sokoła, a potem w maratonie zumby czy zajęciach z trenerami sportów walki i orkiestrowym fitnessie. Będą też dmuchańce, konkurencje sportowe, licytacje i kilka koncertów.

 

Klub HDK PCK w Gminie Ropa „Oddajemy – Ratujemy” oraz Klub HDK PCK przy OSP w Brunarach serdecznie zapraszają do akcji oddawania krwi, która odbędzie się w remizie remiza OSP w Łosiu w godzinach od 9 do 13.

 

Polecamy również aktualnie trwające wystawy:

 

Wszystkie (lub prawie wszystkie, staramy się niczego nie pominąć) nadchodzące wydarzenia, imprezy, wernisaże i koncerty możecie sprawdzać w naszej kategorii >>>Nachodzące wydarzenia – halogorlice.info

 

Jeśli jednak coś przeoczyliśmy, napiszcie do nas!


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023
a