Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
ReklamaFejklowicz, Gorlice, ul Chopina 38,  - Artykuły elektryczne - oświetlenie LED - kable i przewody - osprzęt elektroinstalacyjny - telewizja przemysłowa - systemy alarmowe - aparatura modułowa
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki - skorzystaj z promocji między 1 a 13 września 2025
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - REKRUTACJA OD 9 CZERWCA 2025

Prace trwają. Wycinka gałęzi i całych drzew jest konieczna

Podziel się
Oceń

Od kilku tygodni obserwujemy prace, które są prowadzone w bezpośrednim pobliżu potoku Stróżowianka. Pracowały koparki, w ruch poszły także piły.
Prace trwają. Wycinka gałęzi i całych drzew jest konieczna

Autor: Fot. halogorlice.info ©

 

Prace bardzo ważne i potrzebne

Chociaż wycinka drzew, krzewów i roślin budzi często nasz sprzeciw i rodzi pytania o zasadność tej wycinki, w tym przypadku nie mamy wątpliwości, że działania są ważne i potrzebne.

Jak informuje nas UM w Gorlicach:

Na wysokości sklepu Kaufland trwają prace prowadzone przez Wody Polskie związane z oczyszczaniem koryta Stróżowianki.

 

Działania prowadzone tuż przy potoku Stróżowianka mają zapewnić bezpieczeństwo ludziom i ich mieniu, które może być narażone na zalanie w czasie ulewnych opadów czy intensywnych roztopów. Scenariusze takich wydarzeń dobrze znamy.

Chociaż jest zimno, pogoda sprzyja prowadzeniu takich prac.

Czy znacie jeszcze jakieś miejsca, które domagają się podobnych prac w najbliższym czasie?

 



Napisz komentarz

Komentarze

Drwal 01.02.2022 18:37
A jakie piękne dęby ???wycięto ok 200 metrów za Kauflandem w górę stróżowianki,i nikt o TYM nie pisze . Nikt się nie przykuł ⛓⛓do TYCH okazów!!!

klj,hmgfgfd 01.02.2022 13:58
Zauważyliście, że w zimie "zieloni" są mniej aktywni? Jakoś nie przykuwają się do drzew heh

Andrzej 02.02.2022 00:05
Przygłupy są aktywne cały rok ...

Hhh 01.02.2022 12:55
Drzewa przy ul.Okulickiego

fdgh 01.02.2022 10:04
odnośnie bezpieczeństwa , czy można namalować pasy na dole mickiewicza bo tam jest masakra jak ludzie jezdza

MrRed 01.02.2022 10:52
pewnie będą robione na wiosnę, tak jak wszędzie

ReklamaStudiuj w Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama13-14 września 2025 Skansen Archeologiczny Karpacka Troja w Trzcinicy - Europejskie Dni Dziedzictwa
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 19°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 11 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: OrganizatorTreść komentarza: Zgadza się. Pierwsze pytanie organizując imprezę brzmi kogo zaprosić z władz. I oczywiście media żeby te władze pokazać. Znam to z doświadczenia. Czasami nie chce się nic organizować.Data dodania komentarza: 13.09.2025, 17:33Źródło komentarza: Dlaczego Gorliczanie tracą chęć do wspólnej zabawy? Jak to się robi za naszą południową granicą?Autor komentarza: JarząbekTreść komentarza: To jest miś na miarę naszych możliwości. My tym misiem otwieramy oczy niedowiarkom! Mówimy: to jest nasz miś, przez nas zrobiony i to nie jest nasze ostatnie słowo!”Data dodania komentarza: 13.09.2025, 17:15Źródło komentarza: Parkowa tężnia w Gorlicach niszczeje i nie funkcjonuje [FOTO]Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: To samo dzieje się z ławkami, które nie konserwowane zaczynają próchnieć i za chwile znów trzeba będzie wymieniać za duże pieniądze .Data dodania komentarza: 13.09.2025, 14:10Źródło komentarza: Parkowa tężnia w Gorlicach niszczeje i nie funkcjonuje [FOTO]Autor komentarza: WTreść komentarza: To tak samo jak dziury w drodze na ulicy Władysława Długosza - 3 lata nikt nie dokonał napraw. Jedna dziura jest osi jazdy prawego koła - około 15 cm głębokości. Średnica około 0,5 metra. Co roku fotografuje jak powiększa średnicę. Czy nikt z urzędu miasta nie dokonuje corocznego przeglądu ulić? Kto za to odpowiada? Może redakcja wysłałaby zapytanie o informację publiczną w tym temacie? Może ktoś tym tematem się zainteresuje?Data dodania komentarza: 13.09.2025, 11:29Źródło komentarza: Parkowa tężnia w Gorlicach niszczeje i nie funkcjonuje [FOTO]
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12