Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Gorlice. Pożar w hali produkcyjnej [VIDEO/FOTO] [AKTUALIZACJA]

Oceń

Dziś (1 lutego) kilkanaście minut po godzinie 13 służby gaśnicze otrzymały wezwanie do dużego pożaru w hali produkcyjnej. Płonął dach zakładu produkującego wełnę szklaną.
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

 

Na miejsce zdarzenia wezwane zostały jednostki JRG Gorlice oraz okoliczne jednostki OSP z Dominikowic, Zagórzan, Kobylanki, Krygu, Klęczan Biecza, Libuszy i Sękowej. Trwa akcja gaśnicza.

 

AKTUALIZACJA

Na miejscu pracuje kilkanaście zastępów straży pożarnej. Ratownicy lokalizują źródło pożaru.

Nie ma zagrożenia dla ludzi. Pracownicy zostali ewakuowani – powiedział młodszy brygadier Dariusz Surmacz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach.

 

AKTUALIZACJA (KPP w Gorlicach, 2 lutego 2022)

Jak dowiedzieliśmy się od oficera prasowego gorlickiej KPP, asp. sztab. Grzegorza Szczepanka, jeszcze nie możemy mówić o konkretnych przyczynach wczorajszego pożaru.

Na miejscu pojawi się dziś biegły z zakresu pożarnictwa. Dokonane oględziny mają pozwolić na ustalenie z całą pewnością przebiegu wydarzeń, które miały miejsce wczoraj po południu.

 

 

 

Trwa gaszenie pożaru izolacji poszycia dachu na hali produkcyjnej Saint Gobain, przy ul. Bieckiej. Sytuacja jest monitorowana na bieżąco, nie ma zagrożenia dla mieszkańców Gorlic. Władze Miasta są w stałym kontakcie z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej.

 

 

Więcej informacji wkrótce.

Źródło foto: OSP Zagórzany Napisz komentarz
Komentarze
JA 02.02.2022 10:12
Produkcja nici szklanych a nie wełny mineralnej.

adam1 01.02.2022 23:31
A gdzie są "ekolodzy"? Gdzie jest straż miejska?

No 01.02.2022 21:10
co jest,takie fajne były te zdjęcia nr.1 i 2 i podmienili

Ja 02.02.2022 15:22
A po co Ci ekolodzy co zatrzymali by pożar i przestało by się dymić. Przecież logiczne że jak wybuchł pożar to wszystko się będzie topić i dym unosić w powietrze. Mys zanim coś napiszesz

Kupiec 01.02.2022 18:24
No to wełny dalej nie kupię!!!?

Kibic 01.02.2022 17:58
Osp Moszczenica przyjedzie?

NO 01.02.2022 17:15
świetne zdjęcie nr. 1 i 2, no i te filmiki których nie można odtworzyć

zenek 01.02.2022 15:22
jak do tego doszło? nie wiem

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a