Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki - skorzystaj z promocji między 27 października a 9 listopada 2025
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, 38-312 Ropa - u nas kupisz: ceramika, armatura, płytki, wanny, kabiny, meble łazienkowe - OFERUJEMY: wizualizację 3D, fachowe doradztwo - SPRAWDŹ OFERTĘ - tel. 733 920 260
ReklamaStudio Treningu Personalnego, ul. Ogrodowa 2, Gorlice, tel. 535 990 898

Halo! Tu weekend! Polecamy: stand-up Monetyzacja Porażki i koncert Kwartetu Camerata

Podziel się
Oceń

Jak co piątek publikujemy ściągawkę z nadchodzącymi wydarzeniami kulturalnymi, które znalazły się w naszej zakładce Imprezy. O czymś zapomnieliśmy? Napiszcie do nas!
Halo! Tu weekend! Polecamy: stand-up Monetyzacja Porażki i koncert Kwartetu Camerata

Autor: Fot. materiały promocyjne/halogorlice.info ©

 

Kolejna dawka emocji z komikiem Tomkiem Kołeckim, który ma za sobą mnóstwo występów na małych i dużych scenach. Program „Monetyzacja Porażki” jest swego rodzaju terapią, na której dowiecie się jak najlepiej radzić sobie z porażkami... swoimi oraz cudzymi.

Porozmawiamy o kwarantannie, euro 2021, sklepie żabka, kredytach, goleniu okolic intymnych oraz zróżnicowaniu polskich miast.

Na koniec Tomek podzieli się pewną historią ze swojego życia, ale więcej szczegółów nie zdradzamy!

Występ odbędzie się w nowosądeckim Muzycznym Młynie. Bilety można jeszcze zamówić TUTAJ.
 

Koncert Inauguracyjny XXIX Mistrzowskich Kursów Muzycznych. Wystąpią Robert Morawski, polski pianista, kameralista i pedagog oraz Kwartet Camerata, którego członkowie zajmują się praca pedagogiczną na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina oraz w warszawskich szkołach muzycznych.

Początek o godz. 18 w Dworze Karwacjanów w Gorlicach.
 

W programie koncerty w gorlickiej i bobowskiej szkole muzycznej, ośrodku Biawena w Wysowej-Zdroju i w Dworze Karwacjanów.
 

Marcin Zbigniew Wojciech występował w Polsacie, Comedy Central oraz TVP2, pracował także w RMF FM. Jest na scenie od 15 lat i ma ponad cztery miliony wyświetleń na YouTube. Komik, aktor, konferansjer, stand-up'er. Jego najnowszy program „Moja konkubina” to podróż po galaktyce damsko-męskich relacji.

Na stand-up w Dark Pubie możecie jeszcze zarezerwować bilety TUTAJ zarezerwować bilety.

 

Sebastian Rejent wyruszył w trasę ze swoim pierwszym solowym materiałem. „Voila”. Dlaczego Voila? Bo ile można czekać. Oto on! Powitajcie go gromkimi brawami... A nie, czekajcie, najpierw musicie kupić bilety. To kupcie bilety TUTAJ, a następnie powitajcie go gromkimi brawami! Na występ zapraszamy do Tarnowa, Restauracja Pół na Pół przy Plac Kazimierza Wielkiego 2 w Pasażu Tertila. Początek o godzinie 20. Obserwujcie nasz profil na fb, bo niebawem będziemy mieć dla Was dwa bilety na to wydarzenie!

 


Polecamy również aktualnie trwające wystawy:


Wszystkie (lub prawie wszystkie, staramy się niczego nie pominąć) nadchodzące wydarzenia, imprezy, wernisaże i koncerty możecie sprawdzać w naszej kategorii >>>Nachodzące wydarzenia – halogorlice.info


Jeśli coś przeoczyliśmy, napiszcie do nas!


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
ReklamaSpetakl teatru O! La la! pt. „Recepta na Szczęście” - 4 grudnia 2025r., godz. 19 - Kino FARYS w Bieczu
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 10°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 1 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: JurTreść komentarza: Taki pobożny/a, a podaje biblijny cytat bez księgi, czy wersetu. Kopiuj/wklej, nie? Weekendowy katolik - alkoholik?Data dodania komentarza: 8.11.2025, 21:29Źródło komentarza: Święto krwiodawców - wielka gala PCK w Gorlicach [FOTO]Autor komentarza: Ave 1921Treść komentarza: Brakuje charatkeru w srodku pola .Data dodania komentarza: 8.11.2025, 16:33Źródło komentarza: Glinik walczył o ligowe punkty w Ryczowie na boisku wicelidera ligiAutor komentarza: XTreść komentarza: Też jestem ciekaw na jakiej podstawie są rozsyłane zaproszenia. Mam już 20l oddanej krwi (wiem że mało ale jak Bóg pozwoli to będzie przynajmniej 2x tyle :D ) i nigdy takiego zaproszenia nie otrzymałem podczas gdy moja żona otrzymała telefon z zaproszeniem na galę już przy pierwszej odznace :) Nie zrozumcie mnie źle - nie żebym z tego powodu płakał, poprostu miło by było zostać od czasu do czasu docenionym w inny sposób niż czekolada i masło orzechowe 😄Data dodania komentarza: 8.11.2025, 15:16Źródło komentarza: Święto krwiodawców - wielka gala PCK w Gorlicach [FOTO]Autor komentarza: GnosisTreść komentarza: Uważajcie, abyście nie dawali jałmużny przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u waszego Ojca, który jest w niebie. Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę powiadam wam: oni otrzymali swoją nagrodę. Lecz gdy ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, i niechaj nie wie twoja jałmużna pozostanie w ukryciu, aby Ten, który widzi w ukryciu, nie okazał tego upodobania.Data dodania komentarza: 8.11.2025, 13:52Źródło komentarza: Święto krwiodawców - wielka gala PCK w Gorlicach [FOTO]
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego