Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Mrożone klopsiki nadziewane plastikiem. GIS ostrzega przed produktem spożywczym

Oceń

Nietypowe ostrzeżenie pojawiło się na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Dotyczy ono produktu spożywczego dystrybuowanego przez popularną sieć sklepów.
Mrożone klopsiki nadziewane plastikiem. GIS ostrzega przed produktem spożywczym
Autor: Fot. GIS

 

Na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego pojawiło się ostrzeżenie publiczne dotyczące wycofania partii mrożonych klopsików warzywnych HUVUDROLL 1000 g. Chodzi o produkt dystrybuowany przez firmę IKEA. Produkt, który został wycofany to mrożone klopsiki warzywne HUVUDROLL w paczkach po 1000 g. Ich data minimalnej trwałości to 26 października 2022 roku. Produkt może zawierać plastikowe elementy.

 

Szczegóły dotyczące produktu:

  • Nazwa produktu: mrożone klopsiki warzywne HUVUDROLL, 1000 g
  • Data minimalnej trwałości: 26 października 2022 r.
  • Kod kreskowy: 1.704.877.95.0008
  • Nr artykułu: 704.877.95

 

Ze względu na wykryte skażenie odłamkami plastiku firma IKEA rozpoczęła wycofywanie produktu wskazanego w komunikacie. Odpowiednie informacje w tej sprawie umieściła >>>na swojej stronie internetowej. Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej monitorują proces wycofywania produktu z obrotu.

Zalecenia dla konsumentów: nie należy spożywać produktu z partii wskazanej w komunikacie. Jednocześnie IKEA prosi o kontakt wszystkich klientów, którzy kupili mrożone klopsiki warzywne HUVUDROLL (waga 1000 g, data przydatności do spożycia 26 października 2022). Po kontakcie możliwe jest uzyskanie pełnego zwrotu pieniędzy za zakupiony produkt. Dowód zakupu (paragon) nie jest wymagany.

 

Źródło info: GIS


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a