Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Zapraszamy na zakupy do Galerii Gorlickiej. Kupisz tu wszystko co potrzebne na rozpoczęcie roku szkolnego 2025/26
Reklama 15-17 sierpnia - XIII Festiwal Archeologiczny Dwa Oblicza w Skansenie Archeologicznym Karpacka Troja w Trzcinicy

Halo! Tu weekend! Spotkanie z poezją, nocny maraton filmowy i wielki mecz przyjaźni

Podziel się
Oceń

Jak co piątek publikujemy ściągawkę z nadchodzącymi wydarzeniami, które znalazły się w naszej zakładce Imprezy. O czymś zapomnieliśmy? Napiszcie do nas!
Halo! Tu weekend! Spotkanie z poezją, nocny maraton filmowy i wielki mecz przyjaźni

Autor: Fot. ilustracyjne/materiały promocyjne

 

Dzisiaj w Ośrodku Kultury Gminy Gorlice odbędzie się spotkanie z poezją Ludomira Mazeli. Początek wydarzenia o godzinie 18 w WDK filia w Zagórzanach.

 

Nocne Maratony Filmowe zapraszają na niezwykłą podróż do świata Anime! Już dzisiaj w nowosądeckim kinie Helios pokazane zostaną dwa wspaniałe filmy nominowanego do Oscara Mamoru Hosody.

Czekają na Was przepiękne animacje, niezwykłe ścieżki dźwiękowe oraz niesamowite historie, które urzekły fanów na całym świecie. Na początek współczesna opowieść o pięknej i bestii w filmie Belle. Następnie magiczna historia o potędze wyobraźni i akceptacji w filmie Mirai.

 

Start Nocnego Maratonu Filmowego o godz. 21. Mamy dla Was jeszcze dwie pojedyncze wejściówki. Wystarczy polubić poniższy post na naszym profilu na fb, a następnie wysłać do nas maila na adres: [email protected], a w tytule wpisać: Mini maraton_ANIME_2022_HELIOS

 

Do Miasta Światła zawita zespół Kolejarza Stróże, a wraz z nim liczna grupa fanów, którzy od niedawna nawiązali przyjacielskie relacje z kibicami Glinika Gorlice.

Początek meczu o godz. 15 na gorlickim stadionie.

 

Lech Dyblik to absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, który fanom kina znany jest m.in. z filmów Kiler, Wiedźmin, Pod Mocnym Aniołem oraz obrazów w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego: Dom zły, Drogówka czy Wołyń. Aktora będzie można również zobaczyć w filmie Sonata.

W trakcie spotkania aktor w charakterystyczny dla siebie sposób opowie m.in. o kulisach pracy na planie filmu Sonata, ale również o zaskakującej historii swojego życia.

Początek wydarzenia o godz. 17 w bieckim kinie Farys.
 


Polecamy również aktualnie trwające wystawy:


 

Wszystkie (lub prawie wszystkie, staramy się niczego nie pominąć) nadchodzące wydarzenia, imprezy, wernisaże i koncerty możecie sprawdzać w naszej kategorii >>>Nachodzące wydarzenia – halogorlice.info


Jeśli coś przeoczyliśmy, napiszcie do nas!


Napisz komentarz

Komentarze

Gorliczanin 11.03.2022 13:42
Polecam kino w Nowym Sączu bo tam się nie pogarsza wzrok.

ReklamaZacisze, Wójtowa 127 - drewniane domki całoroczne, klimatyczna sala, wypożyczalnia rowerów elektrycznych - zarezerwuj już dziś, tel. 500 146 021
ReklamaPowiat Gorlicki - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza osoby z niepełnosprawnościami do udziału w finansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych programie "Aktywny samorząd - edycja 2025
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama4 Strony Karpat Festiwal folkowy - gorlicki Rynek, 23-24.08.2025
Reklama
słabe opady deszczu

Temperatura: 22°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1007 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12