III Bieg Górski i szybka Gorlicka Grupa Biegowa

III Gorlicki Bieg Górski przeszedł do historii. Warunki były sprzyjające, a niemal 300 zawodników ochoczo stanęło na linii startu. Nic dziwnego - ciekawa i urozmaicona trasa zachęciła zapalonych biegaczy, by wykorzstać szansę do sprawdzenia się.

3. Lech Judyta - I Ty Możesz Być Wielki - Kraków - 2:28:34

Najlepsza z naszych reprezentantek - Anna Wszołek z Gorlickiej Grupy Biegowej (Szymbark), zajęła 14 miejsce z czasem 2:52:33

Pełne wyniki w kategorii kobiet TUTAJ

Pierwsze trzy miejsca w kategorii mężczyzn takie same jak w kat. Open:

Najlepszy z reprezentantów naszego regionu okazał się Stanisław Tomasik (z Szymbarku, członek Gorlickiej Grupy Biegowej), który zajął 5 miejsce z czasem 1:59:50.

Niedaleko za nim na metę wbiegł zaś jego klubowy kolega, Grzegorz Rosołoński, zajmując miejsce 8 z czasem 2:02:26.

źródło: Bieg Górski