Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Czarny labrador czeka na swoich opiekunów

Oceń

Wczoraj (14 marca) otrzymaliśmy wiadomość od naszej Czytelniczki o znalezieniu psa na gorlickim dworcu. Zadbany i przyjacielski czeka w lecznicy przy ul. Kościuszki.
Czarny labrador czeka na swoich opiekunów
Autor: Fot. nadesłane przez Czytelniczkę/Adopcje psów i kotów

 

Kobieta zachowała się wzorowo, zadzwoniła do odpowiednich służb i zabezpieczyła psa, czekając z nim aż do chwili przyjazdu służb – patrolu policji. Następnie pies został zabrany do leczniczy przy ulicy Kościuszki i tam czeka na swojego właściciela. Mamy nadzieję, że ta historia zakończy się szczęśliwie.

 

Pies został znaleziony przy ulicy Bardiowskiej w Gorlicach (na terenie dworca PKS). Jest zadbany i bardzo przyjacielski.

Z przodu ma charakterystyczną białą plamkę.

 

Pies został zabezpieczony o można go odebrać w Lecznica Zwierząt Daniel Cieśla, ul. Kościuszki 44A, 38-300 Gorlice, tel. 18 352 76 93 od poniedziałku do piątku między 10 a 15.


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama Auto Złom Gubała – kasacja pojazdów, sprzedaż części, Zagórzany 724 | UWAGA! W promieniu 50 kilometrów od naszej siedziby nie pobieramy żadnych opłat za transport pojadu do kasacji!