Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
ReklamaFejklowicz, Gorlice, ul Chopina 38,  - Artykuły elektryczne - oświetlenie LED - kable i przewody - osprzęt elektroinstalacyjny - telewizja przemysłowa - systemy alarmowe - aparatura modułowa
ReklamaZnajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama
Reklama
Reklama Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi, Filia w Jaśle - rekrutacja na studia w AHE w Jaśle trwa! Studia licencjackie i magisterskie (zaoczne), administracja, pedagogika - ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ I ZYSKAJ RABAT 10%!

Karol Okrasa gotował w Izbach. Dom na Łąkach okazał się idealnym tłem dla beskidzkich smaków

Podziel się
Oceń

Już w najbliższą sobotę (26 marca) o godz. 14.25 w TVP1 zostanie wyemitowany odcinek programu kulinarnego „Okrasa łamie przepisy”, który został nagrany na zaśnieżonej jeszcze wtedy łące agroturystyki w Izbach.
Karol Okrasa gotował w Izbach. Dom na Łąkach okazał się idealnym tłem dla beskidzkich smaków

Autor: Fot. facebook/Dom na Łąkach

 

Kilka tygodni temu skontaktowali się z nami producenci, którzy szukając ciekawych miejsc i przestrzeni do realizacji programu Karola Okrasy, natrafili na Dom na Łąkach – mówi Agnieszka Adamkiewicz, która wspólnie z mężem od 20 lat prowadzi agroturystykę w Izbach.


Do Domu na Łąkach najpierw przyjechał reżyser programu, który zachwycił się okolicą równie bardzo jak sam Karol Okrasa już w dniu nagrywania kolejnego odcinka swojego programu. Beskidzkie krajobrazy z drewnianym domem w tle stworzyły idealny klimat do plenerowej kuchni.

I tak w najbliższą sobotę zobaczymy odcinek „Dorsz w górach”, a w pierwszą sobotę kwietnia ten, w którym główną rolę zgrają beskidzkie kiszonki z prosto ze spiżarni Domu na Łąkach.

Karol Okrasa wykorzystał w swoim daniach kiszone liście czosnku niedźwiedziego i kiszone rydze. I właśnie w tym odcinku odpowiadaliśmy o naszych specjałach. To dla nas debiut, bo chociaż gościliśmy już w swoich progach niejeden program, to jednak w takim typowo kulinarnym wzięliśmy udział pierwszy raz. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia odcinków realizowanych w Domu na Łąkach.

 

 


Napisz komentarz

Komentarze

Dominika 24.03.2022 20:19
Fajnie! ?

ReklamaMet Chem - Okna PCV DRUTEX, kominki, piece kaflowe - Gorlice, ul. Kościuszki 12, tel. 18 353 10 74
ReklamaSkup katalizatorów i filtrów DPF - Gorlice, ul. Wyszyńskiego  tel. 536 420 420
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, tel. 733 920 260 - Oferujemy: wizualizacje 3D, fachowe doradztwo. U nas kupisz: płytki, ceramikę, kabiny, wanny, armaturę łazienkową, meble i wyposażenie łazienkowe. SPRAWDŹ OFERTĘ
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
zdjęcie przedstawia grupę kobiet Ekipa Polsatu w Uściu Gorlickim. Marcelina Zawadzka zachwycona Beskidem Niskim [FOTO/VIDEO] Uście Gorlickie znalazło się na trasie ogólnopolskiego programu telewizyjnego, który tej wiosny odwiedza różne zakątki kraju. W ramach cyklu „W Polskę jedziemy”, emitowanego w „Halo tu Polsat”, do gminy przyjechała ekipa z Marceliną Zawadzką. Beskid Niski to kolejny przystanek na mapie programu prowadzonego przez byłą Miss Polonię, a obecnie prezenterkę Polsatu.Data dodania artykułu: 09.04.2026 17:54Liczba komentarzy artykułu: 3Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 12zdjęcie przedstawia kobietę w okularach mówiącą do mikrofonu 16 lat po katastrofie. Obchody Dnia Pamięci Smoleńskiej w Gorlicach [FOTO] Wczoraj (18 kwietnia) w Gorlicach odbyły się uroczystości upamiętniające 16. rocznicę katastrofy smoleńskiej. Obchody zgromadziły przedstawicieli władz samorządowych, parlamentarzystów oraz mieszkańców, którzy wspólnie oddali hołd ofiarom tragedii z 10 kwietnia 2010 roku.Data dodania artykułu: 19.04.2026 10:22Liczba komentarzy artykułu: 5Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 9zdjęcie przedstawia fioletowy kwiat Tak będzie w Niedzielę Wielkanocną | Prognoza pogody na dziś - halogorlice.info W Wielkanoc przez Polskę będzie wędrował bardziej aktywny front chłodny. Nie będzie miał on jednak jeszcze wpływu na pogodę bezpośrednio w naszej okolicy. Przed nami zatem stabilny i przede wszystkim ciepły dzień.Data dodania artykułu: 05.04.2026 05:40Liczba komentarzy artykułu: 1Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 6
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 10°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 18 km/h

Reklama