Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama Znajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - II tura rekrutacji do 17 września - WYBIERZ DOBRY KIERUNEK STUDIUJ W NOWYM SĄCZU
Reklama Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi, Filia w Jaśle - rekrutacja na studia w AHE w Jaśle trwa! Studia licencjackie i magisterskie (zaoczne), administracja, pedagogika - ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ I ZYSKAJ RABAT 5%!

Halo! Tu weekend! Dwie wystawy, koncert Czesława Mozila i mecz na gorlickim stadionie

Podziel się
Oceń

Jak co piątek publikujemy ściągawkę z nadchodzącymi wydarzeniami, które znalazły się w naszej zakładce Imprezy. Jeśli o czymś zapomnieliśmy, dajcie nam znać!
Halo! Tu weekend! Dwie wystawy, koncert Czesława Mozila i mecz na gorlickim stadionie

Autor: Fot. materiały promocyjne, ilustracyjne/halogorlice.info ©

 

Danuta Poręba jest absolwentką Liceum Plastycznego i Instytutu Sztuki Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Na wystawie zostanie zaprezentowany cykl obrazów, w którym głównym motywem jest pejzaż, zachwyt nad przyrodą i urodą świata.

Wernisaż rozpocznie się o godz. 18 w szymbarskim Kasztelu.
 

Artystka jest absolwentką malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. W swoim malarstwie, grafice i ilustracji przenosi na papier i płótno indywidualną mitologię będącą zapisem jej myśli i uczuć.

Wernisaż wystawy rozpocznie się o godz. 18 w Kasztelu w Szymbarku.

 

Na dukielskiej scenie w restauracji ZIKO wystąpi muzyk Czesław Mozil, który jest jednocześnie duńsko-polskim piosenkarzem, autorem tekstów, kompozytorem, akordeonistą, aktorem dubbingowym i osobowością telewizyjną.

Występy Czesława to spektakle stanowiące swoiste połączenie koncertu i monodramu, przewrotna, bardzo zabawna, muzyczno-liryczna podróż, w którą wkomponowane są największe hity artysty.

Bilety można kupić TUTAJ

Początek koncertu o godz. 19 Restauracji ZIKO w Dukli.
 

Piłkarze GKS Glinik Gorlice rozegrają drugi w tym roku mecz przed własną publicznością.

Tym razem do Gorlic zawita zespół Dunajca Zakliczyn, który okupuje dolne rejony tabeli. Tym samym drużyna Glinika wydaje się być faworytem tego spotkania.

Początek meczu o godz. 16 na gorlickim stadionie.

 

Polecamy również aktualnie trwające wystawy:

 

Wszystkie (lub prawie wszystkie, staramy się niczego nie pominąć) nadchodzące wydarzenia, imprezy, wernisaże i koncerty możecie sprawdzać w naszej kategorii >>>Nachodzące wydarzenia – halogorlice.info


Jeśli coś przeoczyliśmy, napiszcie do nas!


Napisz komentarz

Komentarze

Betti 25.03.2022 10:32
A już myślałam że u nas jest Czesław Mozil kiedy jakąś gwiazda u nas?może Eney albo Lemon ukraińskie gwoazdy

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama PROGRAM AKTYWNY SAMORZĄD- EDYCJA 2026, Powiat Gorlicki - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza osoby z niepełnosprawnością do skorzystania ze wsparcia oferowanego w ramach programu
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Targu - Rekrutacja 2026/2027 - bezpłatna edukacja - praktyczne podejście - kadra ekspertów
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
drużyny piłkarskie wychodzące na boisko przed meczem w gorlicach Glinik Gorlice podejmował Beskid Andrychów [RETRANSMISJA] Zapraszamy do obejrzenia relacji na żywo z meczu Glinik Gorlice - Beskid Andrychów, który odbywa się w ramach 3. kolejki rozgrywek 4. ligi piłki nożnej grupy małopolskiej sezonu 2026/2027. Data dodania artykułu: 22.08.2026 16:48Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 8 kobieta w niebieskiej pidżamie w tle rozbity autobus Gorliczanki były na pokładzie autokaru, który miał wypadek na Węgrzech. Cudem ocalały Marzena Święs z Gorlic i jej 23-letnia córka Natalia były w autokarze, który uległ tragicznemu wypadkowi na Węgrzech podczas powrotu z pielgrzymki na Bałkany. Obie przeżyły. Gorliczanka przyznaje, że samego momentu katastrofy niemal nie pamięta. W jej pamięci pozostał przede wszystkim głos córki, która pomogła jej wydostać się z rozbitego pojazdu. O Gorliczance pisze Fakt.pl. Data dodania artykułu: 17.08.2026 18:28Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 7 mężczyzna w garniturze, w tle scena watry w beskidzie niskim Wojewoda wystąpił o medal dla Andrzeja Barny. Chodzi o wydarzenia w Zdyni Andrzej Barna może zostać uhonorowany Medalem za Ofiarność i Odwagę za swoją postawę podczas niebezpiecznego zdarzenia przed Łemkowską Watrą w Zdyni. Według informacji przekazanych przez PSL Małopolska wojewoda małopolski Krzysztof Jan Klęczar wystąpił w tej sprawie do Prezydenta RP Karola Nawrockiego. Szczegóły dotyczące samej interwencji są jednak przedstawiane w źródłach w nieco odmienny sposób. Data dodania artykułu: 11.08.2026 12:17Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 7
Reklama Znajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama

Temperatura: 16°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego