Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A
Reklama X edycja Karpackiego Festiwalu Archeologicznego Dwa Oblicza w Karpackiej Troi 19-21 sierpnia 2022

Uwaga! Apel do mieszkańców Gorlic i okolic od organizatorów Zlotu Gorlickich Absolwentów

Oceń

Drodzy Gorliczanie urodzeni w latach 70-tych oraz Ci, którzy zdawali egzamin maturalny w 1997 roku. To już ostatni dzwonek, aby wziąć udział w pierwszej tego typu imprezie w Gorlicach. Zostało już osiemdziemdziesiąt kilka dni do Zlotu Gorlickich Absolwentów, który odbędzie się w dniach 24-26 czerwca 2022 roku.
Uwaga! Apel do mieszkańców Gorlic i okolic od organizatorów Zlotu Gorlickich Absolwentów
Autor: Fot. Fot. Zlot Absolwentów - GORLICE 2022/Marcin Marczewski

 

To naprawdę ostatnie dni na przesłanie swojego potwierdzenia obecności oraz przekazanie informacji o zlocie wszystkim potencjalnie zainteresowanym osobom. Czas biegnie nieubłaganie, mijają kolejne lata, osoby mieszkające poza Gorlicami często mijają się odwiedzając swoje rodzinne miasto. 

Dlatego w tym roku koncepcja jest taka, że kto może, to przyjeżdża do Gorlic w dniach 24-26 czerwca

 

W piątek (24 czerwca) spotyka się całe STARE osiedle HALLERA oraz Szkoła Podstawowa nr 6. O godzinie 18 odbędzie się Apel w Szkole oraz spotkania klasowe, a od godz. 20 do białego rana impreza wraz z grillem w Hotelu Lord. W programie imprezy jest również pożegnanie Dyrekcji i podziękowanie za wszystkie lata pracy.

W sobotę (25 czerwca) XXV LECIE MATURY 97 [Górka, Kromer, Ekonomik, Budowlanka] oraz spotkania innych roczników w gorlickich klubach.

Spotkajmy się znów wszyscy jak niegdyś 20-30 lat temu! Serdecznie zapraszamy wszystkich – potwierdź swoją obecność już dzisiaj.

 

Organizatorzy zwracają się również z prośbą o wpłaty, szczegóły dotyczące kwoty oraz numeru konta na podstronie konkretnego wydarzenia. Jeżeli chcesz zorganizować spotkanie twojej klasy ze szkoły podstawowej lub średniej skontaktuj się niezwłocznie z organizatorami zlotu, którzy umieszczą informacje o spotkaniu Waszej klasy na oficjalnym harmonogramie Zlotu.

Zapraszamy wszystkich serdecznie na stronę zlotu: www.gorlice2022.pl

 

Zapisz się na wydarzeniu na facebooku lub wyślij do nas e-maila. Zapisywać można się na platformie współpracy gospodarczej Gorliczan TUTAJ

 

Materiał nadesłany: Zlot Absolwentów - GORLICE 2022 | Marcin Marczewski


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023
a