Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Jak pokonać ślimaki, zwabić pszczoły, odstraszyć mszyce?  – EKO-TECH Gorlice, ul. 11 Listopada 27
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Czujesz wiosnę? Poczuj pomarańczową energię w Studiu Figura Gorlice

Oceń

Wyjście na wiosenny spacer to świetny moment, by hasło „wziąć się za siebie!” przekuć w czyn. Doskonale jednak wiemy, że czasem trudno dotrzymać obietnicy danej samemu sobie.
Czujesz wiosnę? Poczuj pomarańczową energię w Studiu Figura Gorlice
Autor: Fot. Studio Figura w Gorlicach

 

I wtedy wchodzimy my, cali na pomarańczowo!

Studio Figura Gorlice to realizacja marzeń właścicielki: Wioletty Patli-Gajdy, która nie mogła znaleźć w naszym regionie miejsca, które umożliwiłoby jej skuteczne przeprowadzenie własnej metamorfozy. Założyła więc działalność i rozpoczęła pracę nad sobą, pokazując, jak w praktyce działa koncept Studia Figura.

Studio Figura w Gorlicach to miejsce dla kobiet w każdym wieku. Każda kobieta jest inna, dlatego podstawą działania Studia jest indywidualne podejście: przejście od potrzeb i wymarzonych celów do realistycznego planu działania.

W Studiu Figura Gorlice, znajdują się trzy strefy ze specjalistycznymi stacjami zabiegowo – treningowymi, które pozwalają zadbać o Twoje zdrowie, kondycję fizyczną oraz piękny wygląd – mówi właścicielka, Wioletta Patla-Gajda.

 

W strefie fitness czeka m.in. system Swann, który rozrusza, każdy mięsień ciała i pomoże w produkcji kolagenu oraz niezwykły Vacu redukujący tkankę tłuszczową i cellulit: 30 min. treningu, to utrata nawet 600 kalorii!

W strefie wellness odnajdziesz ciepło płynące z sauny infrared i karbonowej. Tu też założysz najbrzydsze spodnie świata, które zdziałają cuda: chodzi o drenaż limfatyczny, który pomoże m.in. w walce z cellulitem, obrzękami.

W strefie kosmetologii aktywnie wytopisz tkankę tłuszczoną światełkiem lipolasera, skorzystasz z liposukcji kawitacyjnej, a następnie spotkasz się z Królową, czyli endermologią! A to dopiero początek!

 

Ty definiujesz piękno – my podpowiadamy jak je osiągnąć

Studio Figura to sieć profesjonalnych gabinetów kosmetologicznych i strefy fitness. Uzyskasz tu kompleksowe wsparcie w osiąganiu wymarzonych celów: od zdrowia do urody!

To polska marka – koncept znany na rynku od 15 lat. Na świecie jest już ponad 1000 takich miejsc, a tylko w Polsce działa ich 400!

 


To miejsce dla kobiet, które lubią się dopieszczać i chcą osiągać założone cele

Studio Figura, które mieści się przy ulicy Fryderyka Chopina 38 w Gorlicach, to bezpieczna przestrzeń, w której pod okiem profesjonalistów określisz cele działania i je osiągniesz! Nasi eksperci pomogą Ci na całej drodze od podjęcia decyzji o przejściu metamorfozy, przez ustalenie optymalnej ścieżki zmiany, aż po kontrolę efektów pracy i wspólną radość z Twojego sukcesu!

Te metamorfozy zmieniają wygląd, ale i życie.

  • Redukcja tkanki tłuszczowej?
  • Wyrzeźbienie sylwetki?
  • Pozbycie się nadprogramowych kilogramów?
  • … a może odpowiedź na pytanie: dlaczego, mimo stosowanych już różnych zabiegów i diet, nie udało się osiągnąć celu?

 

Najtrudniejszy pierwszy krok?

Pierwsze kroki są zawsze najtrudniejsze, więc będziemy Ci w nich towarzyszyć, a potem będziemy doceniać każdy krok na drodze do pełnego sukcesu!

Najlepsze metamorfozy przeprowadzone w salonach Studia Figura są prezentowane w „Pytaniu na śniadanie”, a najlepsze wyniki są nagradzane wycieczkami na Zanzibar!

Czy to właśnie Ty zapracujesz na taką podróż?

 

Materiał przygotowany we współpracy z: Studio Figura w Gorlicach


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023