Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Krystian Kiwacz: Swoje fotograficzne marzenie już spełniłem, ale Islandia jeszcze na mnie czeka

Oceń

Nasza kolejna rozmowa w ramach serii Wielkie Mi Halo podyktowana była waszymi sugestiami, ale sami też nie ukrywamy, że „podglądamy” zdjęcia Krystiana Kiwacza od lat. Niewielu fotografów potrafi tak jak on oddać klimat miejsca i otaczającą go magiczną aurę.
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.


Krystian zdradził nam, gdzie najczęściej zapuszcza się na szlaki Beskidu Niskiego w poszukiwaniu idealnych kadrów i kto towarzyszy mu w tych wyprawach. Opowiedział nam o ekstremalnym miejscu, w którym – swoją drogą – musiał sporo poczekać na wymarzone ujęcie.

Było też o spotkaniach z beskidzkimi zwierzakami. Zdradzimy Wam tylko, że robiąc zdjęcia, spotkał dużo większego zwierza od wilka!

W naszej rozmowie znajdziecie też kilka cennych wskazówek dotyczących fotografii przyrody i sprzętu, który jest niezbędny, by móc zrobić doskonałe zdjęcie! I co jest najtrudniejsze w fotografowaniu natury – będziecie zaskoczeni!

Miłego odsłuchu!


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a