Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaZnajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama

Policyjna akcja zakończona wysokimi mandatami dla piratów drogowych [FOTO/VIDEO]

Podziel się
Oceń

W ostatni piątek (6 maja) obchodziliśmy Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, w związku z tym towarzyszyliśmy jednemu z patroli gorlickiej drogówki w codziennej pracy. Działania policjantów były ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa na naszych drogach zmierzającą do zmniejszenia liczby ofiar wypadków drogowych.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

 

Powodem wprowadzenia Europejskiego Dnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego był wzrost liczby wypadków drogowych z udziałem pieszych, rowerzystów i motocyklistów. W piątek w całej Europie prowadzone były działania profilaktyczne, edukacyjne, a także debaty, konferencje i pokazy. Policjanci przypominali uczestnikom ruchu, że za bezpieczeństwo na drodze odpowiedzialni jesteśmy wszyscy oraz że jazda zgodnie z przepisami i wzajemny szacunek mają duży wpływ na zmniejszenie liczby wypadków komunikacyjnych – wyjaśnia starszy aspirant Gustaw Janas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

 

W czasie piątkowych działań policjanci z wydziału ruchu drogowego gorlickiej komendy skontrolowali 37 kierowców ujawniając 35 wykroczeń, z czego aż 32 dotyczyły przekroczenia dopuszczalnej prędkości. Mundurowi wystawili 32 mandaty i trzy pouczenia, zatrzymali też trzy dowody rejestracyjne za bark badań technicznych pojazdów.

W piątek największy mandat za przekroczenie dopuszczalnej prędkości wyniósł 1000 złotych. Policjanci wypisali też trzy mandaty po 800 złotych – informuje rzecznik gorlickich policjantów.

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

Michał 10.05.2022 19:42
Szkoda ze u kierowców w Gorlicach i okolicy zanikł nawyk mrugania po spotkaniu tych misiaczków. Na szczescie jest Yanosik !

ewa1234 10.05.2022 20:28
jak jedziesz zgodnie z przepisami to po co mają ci mrugać ha

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama9. edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego - 15 maja - 16 czerwca
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, tel. 733 920 260 - Oferujemy: wizualizacje 3D, fachowe doradztwo. U nas kupisz: płytki, ceramikę, kabiny, wanny, armaturę łazienkową, meble i wyposażenie łazienkowe. SPRAWDŹ OFERTĘ
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 10°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 17 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Taka refleksja na temat tegoż meczu. Przed meczem spotkanie na rynku grupy kibiców w liczbie około 100. Wszyscy na czarno, na głowie kaptur lub czapka z daszkiem. Jak bracia. Przez megafon rochodzi się donośny, okrzyk ( głos osoby wyciągniętej z pod budki z piwem) wulgarny , treść nie nadająca się do przytoczenia. Młodzi kibice równo powtarzają okrzyk. Potem ręce wyciągnięte przed siebie w geście , który, jako żywo, kojarzy się z mroczną przeszłością . Obok samochód policyjny . Nikt nie reaguje. Ciche przyzwolenie. Rodzice są dumni z tych swoich synów? Cisną się na usta słowa Zamoyskiego „ Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie” . No cóż przykład idzie z samej góry.Data dodania komentarza: 17.05.2026, 10:00Źródło komentarza: Niewykorzystany karny i gol do szatni. Emocje w Gorlicach [FOTO]Autor komentarza: Ekspert.Treść komentarza: W Gorliach jest Bezpiecznie, bo w Gorliach nie ma co juz szukac, nawet dla Mieszkancow sasiednich gmin, po wyzej jednego dnia.Data dodania komentarza: 17.05.2026, 09:18Źródło komentarza: Wysowa-Zdrój. Dwa pożary w jednym czasie. Palił się budynek na terenie Parku Zdrojowego i altana [AKTUALIZACJA]Autor komentarza: KibicTreść komentarza: Piłkarsko kto jest lepszy misiu kolorowy to dokładnie pokazuje tabelaData dodania komentarza: 17.05.2026, 08:02Źródło komentarza: Niewykorzystany karny i gol do szatni. Emocje w Gorlicach [FOTO]Autor komentarza: Misiu kolorowyTreść komentarza: Coś Pan redaktor koloryzuje i chyba nie byl na meczu. Z konkretów to Andrychów miał jak Gorlice sie odkryły i dążyły do wyrównania po przerwie ( ale to normalne jezeli chcesz wygrac tyly zostawiasz odsłonięte. . Piłkarsko Glinik dużo lepszy proponuję oglądnąć powtórkę meczu. Za klasykiem" że nie wspomnę "o murawie - nie przystoi drużynie w 4 lidze na takiej łące grać, drużyny w niższych ligach maja lepsze. Dziwnym trafem na dobrych murawach, na wyjazdach zespół wyglada dużo lepiej.Data dodania komentarza: 17.05.2026, 00:21Źródło komentarza: Niewykorzystany karny i gol do szatni. Emocje w Gorlicach [FOTO]
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego