Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Glinik traci punkty w Kamionce

Oceń

Dzisiaj (11 maja) piłkarze Glinika Gorlice rozegrali zaległe spotkanie małopolskiej grupy wschodniej IV ligi. Przeciwnikiem z 21. kolejki była drużyna Skalnika Kamionka Wielka.
Glinik traci punkty w Kamionce
Autor: Fot. halogorlice.info ©


Mecz, mimo dogodnych sytuacji z obu stron, zakończył się podziałem punktów, co z perspektywy gorlickiej drużyny jest wynikiem niekorzystnym.


Skalnik Kamionka Wielka - Glinik Gorlice 0:0 (0:0)

Gorliczanie wywożą z boiska niżej notowanego przeciwnika tylko jeden punkt.

To niekorzystny rezultat dla gorlickiej ekipy, która aby myśleć o pozostaniu w IV lidze, musi zdobywać punkty na przeciwnikach skazanych już na spadek do niższej ligi.

Gospodarze tego spotkania, nie mający już nic do stracenia, postawili się drużynie przyjezdnej i to oni mogą czuć się lepiej po tym spotkaniu.

Sytuacja w tabeli IV ligi jest następująca. W strefie styku między drużynami aspirującymi do pozostania w IV lidze a tymi, które spadną do ligi okręgowej, jest coraz ciaśniej. Kolejarz Stróże i Watra Białka Tatrzańska zbliżyły się już na odległość zysku jednego spotkania i już w ten weekend mogą doścignąć Glinik i Okocimskiego. 

Przed naszymi piłkarzami arcytrudne sobotnie, spotkanie z liderem grupy wschodniej, drużyną Termaliki II Brukbet Nieciecza. O punkty będzie bardzo trudno, co oznacza że gorliczanie mogą zrównać się punktami z Kolejarzem, przed którym również trudna przeprawa z Popradem Muszyna.

Będzie ciekawie, aż do końca!


Tabela grupy wschodniej IV ligi:


Napisz komentarz
Komentarze
Sru 12.05.2022 14:59
Skoro sprawili niespodziankę i nie wygrali ze Skalnikiem, to liczę że zaskoczą nas znowu i rypną Termalike?

Dida 11.05.2022 22:37
No to od września derby z Kobylanką i Zagórzanami... ja pier*** jaki wstyd. Panowie, weźcie się w garść, bo to ostatni dzwonek. Gryźć murawę!

do tepa dZida 12.05.2022 08:21
Wstyd to miales miec na imie tylko ksiadz sie nie zgodzil , zapomniales ??? Przestan komentowac Dume Naszego Miasta , bo twoja wiedza siega dna . Jak poczytasz co sie "stanie" z druzynami , ktore sie nie zalapia do nowej 4-ej ligi to wroc i przepros ?

Jk 11.05.2022 20:19
Prosze tylko nie pisac ze druzyna termaliki jest juz pewna awansu.dziekuje i pozdrawiam

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023