Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Gorliczanin laureatem statuetki Osobowość Roku 2022

Oceń

Gala „Osobowości i Sukcesy” to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń towarzysko-biznesowych w Polsce. Podczas uroczystego bankietu organizatorzy wyłaniają najciekawsze osobowości oraz największe sukcesy firm i instytucji. Tegoroczna edycja tej wyjątkowej Gali odbyła się w miniony poniedziałek (9 maja) w luksusowym hotelu Renaissance Warsaw Airport w Warszawie.
Gorliczanin laureatem statuetki Osobowość Roku 2022
Katarzyna Nowak i Grzegorz Nowak
Autor: Fot. Radosław Nawrocki

 

Wśród laureatów nie zabrakło gorlickiego akcentu. Statuetka Osobowość Roku 2022 powędrowała do Grzegorza Nowaka – gorliczanina, przedsiębiorcy, inwestora i managera. Założyciela i CEO pierwszej w Polsce agencji marketingu omnichannel Alpaca Studio.

Grzegorz Nowak to jedna z najbardziej wpływowych postaci branży marketingowej w naszym kraju. Absolwent MBA Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Gościnny wykładowca akademicki. Autor wielu publikacji z obszaru swojej aktywności zawodowej. Trener biznesu. Prelegent najważniejszych konferencji marketingowych w Polsce i za granicą. 

 

Wśród laureatów nagród w różnych kategoriach znalazły się także inne znane osobowości m.in. Jolanta Kwaśniewska, Iga Świątek, prof. Andrzej Horban, Urszula Dudziak, Zenon Martyniuk czy Marcin Miller.

To dla mnie ogromny zaszczyt znaleźć się w gronie tak znakomitych laureatów. To również bardzo silny impuls do jeszcze cięższej pracy i podejmowania coraz odważniejszych wyzwań –  podkreśla Grzegorz Nowak.

 

Pomysłodawcą i organizatorem tego wydarzenia jest Mariusz Pujszo, ceniony aktor, scenarzysta, reżyser oraz wydawca magazynu „Osobowości i Sukcesy”, w którego najnowszym numerze ukazał się obszerny wywiad z Grzegorzem Nowakiem.

Gale te przyciągają zawsze wybitne osobowości z różnych dziedzin życia społecznego: naukowców, sportowców, dziennikarzy oraz ludzi ze świata show-biznesu i biznesu, które w innych okolicznościach – nigdy by się ze sobą nie spotkały i choć tak są różne, to każda z nich jest wyjątkową i ciekawą osobowością. Ta różnorodność tworzy jedność i niepowtarzalność tej imprezy – powiedział organizator gali.

 

Materiał nadesłany: Weronika Ślusarz/Alpaca Studio

Foto: Radosław Nawrocki


Napisz komentarz
Komentarze
Lucyfer 17.05.2022 17:12
Dobrze że wyjechał Gorlice to dziura tutaj tylko wegetacja

łon 14.05.2022 07:57
jakby mieszkał w Gorlicach i prowadził tu na miejscu interes to można się tym chwalić a tak gościu opuścił Gorlice czyli nie chce tu mieszkać więc nie jest gorliczaninem

Martunia 14.05.2022 09:20
Do łon: Czyli mam rozumieć, że jak pracujesz na hali produkcyjnej w DE to juz jestes Niemcem? Czy może Berlińczykiem? Chłopie. Puknij się w czoło :)))

z ratusza 13.05.2022 18:20
ja go nie znam

Olo 12.05.2022 17:06
hehe dobre

Chłop na łopacie 12.05.2022 14:52
Super, czyli co tak naprawde robi?

Patryjota 12.05.2022 22:32
Nie wiem, ale jak zna Zenka, to pewno zna i Kurskiego. Może załatwia rozwody kościelne.

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a